Kolay Şal Bağlama Modeli - Melanj Jakar Serisi

10 Aralık 2020
Kolay Şal Bağlama Modeli - Melanj Jakar Serisi

Melanj Jakar serisinin 4 farklı deseni ve yumuşacık dokusunu keşfetmediysen beraber inceleyelim. Yumuşacık dokusunu yüksek oranda pamuk ve yün karışımından alıyor. Bu da bir şaldan beklediğimiz en önemli şey olan rahatlık ve kolay kullanımı bize sunuyor.

Melan Jakar Serisini Basic Bir Şekilde Nasıl Bağlarız?

kolay şal bağlama

Öncelikle ölçüleri 80x190 cm olan Melanj Jakar şalı en kısmından bir karış olacak şekilde içe doğru katlıyoruz. Bu pay önünün daha tok durmasını sağlayacak. Tabi ki bu şalı tek kat olarak da tercih edebilirsiniz o zaman önü daha yuvarlak yapıda duracaktır.

kolay şal bağlama

Sonrasında şalı başımızın arkasından alın hizamıza doğru getiriyoruz. Çok öne getirirsek bone ve şal arasında çok fazla boşluk kalacaktır. Bu görünüm yani bonenin fazlaca gözükmesi demode bir görünüm  olduğu için elimizden geldiğince bonenin hizasına doğru getirelim şalı.

kolay şal bağlama

Şalın iki ucunu da ön kısma alıp kenarlardan yüz tipimize göre hafif bir kıvrım oluşturuyoruz. Bu noktada iki tarafı bir kez burgu yapabilir ve iğnesiz kullanabilir  ya da iğne ile tutturabilirsiniz.

kolay şal bağlama

İsterseniz şalın bir kısmını arkaya atıp bir kısmı önde kalacak şekilde kullanabilirsiniz. Böylece Melanj Jakar serisinin jakar deseni daha net bir şekilde görülecektir. Basic kombinlerinizi hareketlendirmek için bu bağlama yöntemini kullanabilirsiniz.

Sonucunda önü gayet modern duran ve en pratik bağlama yöntemi olan bu stili görüyoruz. Kolayca siz de deneyebilirsiniz.

Melan Jakar Serisinin tüm desen ve renklerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.