Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Damla Desen Jakar Şal Modelleri ve Fiyatları

Damla desenli şallar, %100 pamuk kumaşından üretilir. Damla desenli şal modeli ile birlikte Leopar, Sarmaşık ve Dalga desenli şallarda bulunmaktadır. İnce dokuması olduğu için tüm mevsimlerde kolay bir kullanım sağlar. Terletmez ve şekilleri de bozulmaz bu sebeple oldukça şık modellerdir. Damla desenli şallar,

  • Damla desenli şalların kumaş türü özeldir ve bununla birlikte yumuşak bir kumaşı bulunmaktadır.
  • Ağırlık yapmaz ve ister tek katlı ister çift olarak kullanılabilir.
  • Tesettür giyimin önemli materyalleri olan şallar birbirinden farklı işlemeleri ile birlikte şıklığın önemli temsilcileri arasında bulunmaktadır.
  • İstediğiniz kombinleri damla desenli şallar ile yapabilir ve ister şık ortamlarda isterseniz spor kombinlerinde kullanabilirsiniz.

Renk Renk Damla Desenler

Damla desenli şallar, renk renk bulunmaktadır, bununla birlikte Karamel Serisi Damla desenli şallar şık bir görünüme sahiptir. Pamuk Jakar şal olarak üretilen damla desenli şallar %100 pamuk olduğu için renklerde solma yapmaz, ara renklerde de pek çok seçenek bulunur.  Renk renk bulunan damla desenli şallar,

  • Jakar iplikleri ile birlikte pamuk iplikleri şala zengin bir duruş katar ve pamuk dokusu kullanımda rahatlık sağlar.
  • Damla desenli şal modelleri ara renklerde ve ana renklerde bulunabilir.
  • Damla desenli pamuk şal modellerinin en önemli özelliği %100 pamuktan üretilmiş olmasıdır, bu sayede sentetik kumaşlardan daha fazla rahattır ve kullanım kolaylığı bulunur.
  • Hem spor hem şık giyim için kullanılır, üstelik gündelik kombinler için gardıroplarda bulunması gereken parçalardır.
  • Hâkî rengi, leopar desenli, bordo, krem, lacivert ve daha pek çok rengi arasından seçim yapabilirsiniz.

Jakar Şal Özellikleri

Jakar şal modelleri hafiflikten yana olan kişilerin tercih ettiği bir modeldir. Jakar şallar uygun fiyata ve yüksek kaliteye sahiptir, bununla birlikte damla desenleri de şalı şık yapan özelliklerden biridir.

Jakar şallarda öne çıkan renkler olan zümrüt rengi, bordo, duman rengi, hâkî rengi, indigo rengi gibi pek çok renk alternatifi de bulunmaktadır. Yumuşak dokusu ile birlikte Jakar şal modelleri ile birlikte konforlu, şık bir görünüme veya kombinlerinize bağlı rahat bir görünüme sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.