Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Etnik Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Desenli şallar, birbirinden farklı tasarımları ile birlikte tesettürde göz dolduran bir şıklık sunar. Bu desenlerden biri olan Etnik desenli şal modelleri özellikle tesettür giyimde kadınların estetik ve zarafet için tercih ettiği bir modeldir. Etnik desenli şallar hem yaz hem kış aylarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı renk modelleri ile birlikte Etnik desenli şallar istediğiniz kombinlerle uyum sağlayabilir.

Etnik Desen Modelleri

Etnik desen modelleri şallar üzerinde rahat bir şıklık oluşturmaktadır, bununla birlikte renk çeşitliliği açısından ara renkler de bulunmaktadır. Bu sayede gideceğiniz ortamların niteliğine göre uygun bir rengi Etnik desenli şal modelleri için tercih edebilirsiniz. Etnik desenli ipeksi Jakar şal modeli özellikleri için,

  • İpeksi Jakar şal, dört mevsim kullanılan ve oldukça hafif bir kumaş türüdür.
  • İpeksi Jakar şal, Etnik desenini geniş bir kesime hitap etmektedir hem genç hem yetişkin bireyler bu tarz bir desen modelini rahatlıkla kombinlerinde kullanabilir.
  • İnce bir kumaş türü ile üretilen Etnik desen modelleri şallar zengin bir renk olanağı sağlar.
  • Etnik desen modelleri şallar geniş renk aralığında bulunur üstelik ara renklerde mevcuttur.

Renk Renk Etnik Desen Modelleri

Etnik desen modelleri farklı renk seçenekleri ile birlikte tüm kombinlerinize uyum sağlayabilir. İpek şal modelleri arasında olan Etnik desen modelli şallar, kahverengi, beyaz, taş, krem, bronz, karamel, hâkî, marin, marsala, iğde gibi ara renkli şal modelleri de mevcuttur. Parlak bir kumaşa sahiptir bu sebeple başta gayet hoş durmaktadır. Etnik desenli şal modelleri,

  • Etnik desenli şallar tüm bağlama yöntemlerine uyum sağlar.
  • İpekten üretilen Etnik desenli şal modelleri yumuşak dokulu ve esnektir, üstelik parlak yapısı ile birlikte kolaylıkla kırışmaz.
  • Şal koleksiyonuna hareket getirmek isteyen kadınlar, zengin renk seçenekleri bulunan Etnik desen modellerini tercih edebilir hem şık hem de klasik kombinleri içerisinde kullanabilirler.
  • Şık bir yere gideceğiniz zaman Etnik desenli şal modellerini tercih edebilir hem konfor hem şıklık açısından bu şalları her alanda değerlendirebilirsiniz.
  • Davetler için özel kombinler oluşturuyorsanız kıyafetinize uygun bir şal modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.