Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

İpeksi Eşarplar Modakaşmir'de

İpeksi eşarp modelleri, özellikle kadınların eşarp konusunda en çok tercih ettiği modellerden biridir. Özel dokuma teknikleri ile üretilen ve bu sayede de hem oldukça sağlam ve kaliteli hem de oldukça şık bir görünüme sahip olan İpeksi eşarp modelleri, desenli olarak sunulmakta ve kadınlar tarafından çok sevilmektedir.

İpeksi eşarp, özellikle birbirinden farklı desenlerde sunulmakta ve her bir desen farklı bir tarzı da beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri olan etnik desen kullanılarak üretilen İpeksi  eşarplar, klasik ancak modern bir yapıya sahip olmakla birlikle, özellikle hem günlük hem de özel davetlerde şık kombinler için tercih edilebilmektedir. 

Zigzag desenli İpeksi  eşarp modelleri ise, özellikle oldukça farklı bir görünüme sahiptir. Modern bir görünüm ile özellikle günlük kombinler için rahatlıkla uyum sağlanabilen bir desen türüdür. Son olarak, özellikle kadınların bu desen seçenekleri içerisinde en çok beğendiği ve en çok tercih ettiği model, döngü desenli İpeksi  eşarplardır.

Tekrar eden bir motifin yer aldığı ve farklı renk seçenekleri bulunan bu desen, her türlü kombine ayak uydurabilmesi nedeniyle adeta hayat kurtarıcı bir konumdadır. Sahip olduğu desen yapısı ile harika bir şıklık katan ve estetik görünümlerine önem veren kadınlar tarafından bu özelliği ile tercih edilen döngü desenli eşarp ile birlikte diğer tüm desenleri tercih edebileceğiniz İpeksi eşarplar Modakaşmir'de.

İpeksi Eşarp Özellikleri

İpeksi  eşarplar, sahip olduğu özellikler ile dikkat çekmekte ve çok sevilmektedir. İpeksi eşarp özellikleri içerisinde özellikle her türlü kullanıma ve kombine uygun olması ile dikkat çeken bu eşarp modeli, aynı zamanda oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Pamuklu iplik kullanılarak üretilen bu model, yumuşak bir yapıya sahip olmakla birlikte, oldukça hafif ve ince bir eşarp türüdür. 

Hem çift hem de tek kat olarak kullanılabilen bu eşarp, ince yapısı nedeniyle makinada değil elde yıkanması gereken bir eşarp türü olurken, özellikle desen ve renk çeşitliliği ile oldukça fazla seçenek sunmaktadır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.