Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Tesettür Kolluğu Modelleri ve Fiyatları

Tesettür kollukları tesettür giyimi tercih eden kadınların, kombinlerini hazırlarken kol bölgelerini açıkta bırakan kıyafetler yerine mahremiyet sağlayan kombinler tercih edilmektedir. Kişiler modelini çok sevdiği bir modeli tercih etmek istediklerinde fakat tesettür durumunu göz önüne aldığı zaman tesettür kolluğu seçebilirler. Tesettür kolluğu,

  • Kazak ve bluzların veya tişörtlerin altına giyebileceğiniz tesettür kolluğu ile birlikte kısa kollu kazak, tunik, gömleklerin içine de giyebilirsiniz.
  • Genellikle düz renkli olarak tasarlanan kolluk modelleri kesimi düz olarak üretilir.
  • Kombinlerinizi istediğiniz gibi düzenlerden kolluk modellerini kullanabilirsiniz.
  • Kolluk modelleri nefes alabilen ve terletmeyen kumaştan yapılır bununla birlikte gün içerisinde rahat hareket edebilirsiniz.

Tesettür Kolluk Modelleri

Kolluk modelleri yukarıya doğru kaymaz veya iç gösterme gibi bir durumu bulunmaz. Tesettür kolluk modelleri sayesinde kombinlerinizde veya daha açık modelleri ürünlerle birlikte şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Kişiler iç gösterme veya kısa kollu bir kıyafet tercih ettikleri zaman tesettürünü bozmadan kolluk modellerini kullanabilir.

Tesettür kolluk modelleri için kişiler pek çok modelden istediğini seçebilir, kısa ve dekolteli kıyafetleri tarzınıza uygun hale getirerek kombin oluşturabilirsiniz. Üstelik tesettür kollukları şıklığınızı bozmaz, tam tersine şıklığınıza şıklık katar.

Tesettür Kolluk Nerelerde Kullanılır?

Tesettür giyim konusunda her kadının dolabında bulunması gereken tesettür kolluk modeli, ek parçalardır. Kişiler tunik, bluz veya tişört gibi kolları açık kıyafetler tercih ettiği zaman açık olan yerleri kapatmak için kolluk modellerini seçebilirler.  Her kadının dolabında bulunması gereken tesettür kolluk çeşitleri,

  • Oldukça kullanışlı modeller olan kolluk çeşitleri kol bölgenizi kapatan bir kumaştır.
  • Her parçayı gönül rahatlığı ile giymenizi sağlar ve kullanışlı kumaşı sayesinde terletmez.
  • Tesettür kolluklar, kişilerin kollarının açıkta kalan kısımlarını kapatmanızı sağlar, kişiler tesettür kombini yaparken hızlı ve pratik bir şekilde kollukları giyebilirler.
  • Tesettür kolluk modelleri ile birlikte aklınızın kaldığı tişört, bluz, gömlek ve her türlü kıyafet modelini giyebileceksiniz.
  • Kolluk modelleri kaymaz, terletmez ve kolaylıkla kırışmaz bu sebeple kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilir.
  • İster günlük ister klasik ister şık kombinlerinizde kolluk modellerini kullanabilir ve elbiselerinizin altında kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.