Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Başörtüsü Mıknatısı

Tesettür giyimin göz alıcı tasarımları en güzel aksesuar modelleri ile daha da dikkat çekici bir hale gelmeye devam ediyor. Birbirinden şık ve farklı tasarımları ile dikkat çeken diğer bir aksesuar modeli ile başörtüsü mıknatıslarıdır. Eşarp ve şal mıknatısı olarak da bilinen bu aksesuarlar, hayatı kolaylaştıran, tesettür giyimi daha pratik hale getiren en önemli detaylardan biridir. Hem uzun ömürlü hem de kullanışlı başörtüsü mıknatıs modelleri birbirinden güzel renk tonları ile Moda Kaşmir aksesuarları arasında yer alıyor.

 

Eşarp Mıknatısı Modelleri ve Kullanımı

Eşarp mıknatısı kullananlar bilirler ki bu mıknatısların kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Eşarp iğnesi kullanımından çok daha kolay olması yanında çok daha da güvenlidir. Çünkü eşarp iğneleri kullanımı daha zor, daha fazla zaman alan ve daha dikkatli bir şekilde takılması gereken aksesuarlardır. Başörtüsü iğneleri, en yaygın olarak kullanılan aksesuarlar iken yerini başörtüsü mıknatıslarına bırakmaya başladı. Çünkü eşarp iğneleri fark edilmeden düşebilir, saça takılabilir ve kolaylıkla ele batabilir. Başörtüsü mıknatısları, hem eşarplarınıza zarar vermez, delikler açmaz hem de istediğiniz sıklıkla takıp çıkarılabilir bir özelliğe sahiptir. Başörtülerinizi delmeyeceği için rahatlıkla takıp çıkarabilir, eşarbınız istediğiniz şekle gelene kadar özenle mıknatısları yerleştirebilirsiniz.

 

Taşlı Başörtüsü Mıknatısları ve Özellikleri

Başörtüsü mıknatısları, başörtülerinizin özelliğine göre farklı şekillerde kullanılabilir. Uzun başörtülerinin çene altından tutturulması için kullanılan bu mıknatısları, başörtünüzün uçlarını kaldırmak ve arkadan birleştirmek için de kullanabilirsiniz. Düğün, nişan gibi kutlamalar, mezuniyet töreni gibi şık ortamlarda tercih edebileceğiniz taşlı başörtüsü mıknatısı modelleri son derece ışıltılıdır. Göz alıcı tesettür kombinlerinizin en önemli parçası olacak taşlı, parlak ve işlemeli başörtüsü modellerini dilediğiniz renkte bulabilirsiniz. Taşlı başörtüsü mıknatısları en şık eşarp aksesuarı modellerinin başında gelir. Bu aksesuarları komninlerinize uygun olacak şekilde beyaz, siyah, bej, gri gibi temel renklerde bulabilirsiniz. Ayrıca magenta, mint rengi gibi farklı renklerdeki başörtüsü mıknatısları ile kendi tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.  Bu renklerdeki taşlı başörtüsü mıknatısları harika birer hediye önerisi olarak da değerlendirilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.