Blog

Sezonun Son Moda Şal Kombinleri

27 Nisan 2021
Sezonun Son Moda Şal Kombinleri

Renklerin ve çizgilerin gücünü net bir şekilde hissedebileceğiniz kişilikli şal modelleri, 2021 şal modası için bize fikir veriyor. Zamanın ötesinde parçalar arasında bulunan düz renkli şalların yanı sıra, desenli şallar da bu yılın en çok tercih edilen şal modelleri arasında yer alıyor. Her yıl kendisini daha iyiye taşıyan şal modası, yeni bir yıl ile medine ipeği, jakar ve krinkıl kumaşların etkisiyle yükselmeye devam ediyor.

Medine İpeği Şalın Özellikleri

26 Nisan 2021
Medine İpeği Şalın Özellikleri

Medine ipeği şal, tesettür giyimde kullanılan en popüler parçalar arasındadır. Hem kumaşın pamuksu yumuşaklığı hem de her mevsim kullanıma uygun olması onu daha da çekici kılar. Medine şallar genellikle krep kumaşa benzetilir. Krep kumaştan ayrılan noktası ise medine ipeği, krep kumaş kadar kaygan değildir. Kullanan kişinin başından düşmemesi nedeni ile kullanımını oldukça kolaylaştırır. Tüm bunların yanı sıra medine şalların bu kadar tercih edilmesinin diğer nedenleri de şöyle sıralanabilir.

Cilt Tonunuza Göre Şal Seçimi Nasıl Olmalı?

16 Şubat 2021
Cilt Tonunuza Göre Şal Seçimi Nasıl Olmalı?

Hepimiz biliyoruz ki ne kadar iyi bir kombin yaparsak yapalım kombini yükseltici detay şal/eşarbı yanlış seçtiğimizde tüm kombin helak oluyor hatta bizim modumuzu bile düşürdüğü oluyor. Çoğu kişinin başına gelmiştir o gün çok iyi hissetmesine rağmen yanlış şal rengi tercihi yüzünden çevresinden ’bugün hasta gibisin?’, ‘iyi misin?’ gibi feedbackler aldığı.

Şalda Yenilik: Supreme Jakar Serisi

01 Şubat 2021
Şalda Yenilik: Supreme Jakar Serisi

Supreme jakar serisinin yenilikçi kumaşı, farklı bir dokuma tekniği ile oluşturulan deseni ile piyasadaki çoğu şaldan farklı. Hem çok şık duruşu olan seri hem de oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü. Peki ya supreme jakarı diğer şallardan ayıran fark ne mi?

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.