Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Melanj Jakar Serisi Şallar

Melanj jakar serisi, genç ve dinamik duruşuyla dikkatleri üzerine çeken ve modern parçaları üzerinde taşımak isteyen hanımlar için ideal olan şal modelleri arasında yerini almaktadır. Şal modellerinde modernliği yakalamak ve sonbahar - kış aylarında tarzını yansıtmak isteyen kadınlara özel olarak üretilen melanj jakar serisi, 4 farklı modelde üretilmekte ve toplamda 46 renk seçeneği ile tüm kombinlerde kullanılabilmektedir.

Uzun yıllardır modası geçmeyen leopar desen ve zigzag desenli ürünleri bünyesinde barındıran bu özel seri, dokuma aşamasında desen verilerek üretilmiştir. Bu sayede uzun yıllar boyunca modelini kaybetmeden rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Melanj Jakar Serisi Modelleri

Melanj jakar serisi, kendinden desenli modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Hiçbir zaman modası geçmeyen desenleri şallar ile birleştiren bu seri, oldukça popülerdir. Melanj jakar serisine ait 4 model seçeneği şu şekildedir:

 1. Dinamik desen
 2. Brush desen
 3. Leopar desen
 4. Zigzag desen

Yukarıda belirtilen modellerin her biri için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Modern bir havası olan bu şal modelleri her yaşa hitap edebilmektedir. Pek çok farklı kıyafet ile uyum sağlayan bu şallar arasında melanj jakar siyah şal modelleri sıkça tercih edilmektedir. Zira desenli olması sayesinde siyah şallar boğucu bir etki yaratmamaktadır.

Melanj Jakar Serisi Özellikleri

Melanj jakar serisi, bünyesinde bulunan zigzag desenli ve diğer desen modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Ancak kumaş özellikleri de oldukça kalitelidir. Aşağıdaki listeye göz atarak melanj jakar serisinin özelliklerini öğrenebilirsiniz.

 • Melanj jakar şallar sonbahar ve kış ayları için ideal seçeneklerdir.
 • Boyutlarının 80x200 olması sayesinde tüm bağlama stilleri için kullanılabilmektedir.
 • Sık sokunmuş bir kumaşa sahip olmasına rağmen saçta ağırlık yapmamaktadır.
 • Hafif bir kumaş olmasına rağmen iç göstermeyen bir şal modelidir.
 • Gün boyunca kayma gibi sorunlar olmadan konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir.
 • Bu şal serisini kullanmak isteyenler elde yıkama yapmalıdır.
 • Düşük ayarda buharsız ütü yapılarak kullanılabilmektedir.

Şal ihtiyaçlarınızı karşılamak ve modaya uygun farklı şal modellerini öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilir ve zamansız parçalar arasında olan melanj jakar serisine göz atabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.