Şallarda Son Moda: İpeksi Jakar Serisi

24 Mart 2022
Şallarda Son Moda: İpeksi Jakar Serisi

İpeksi Jakar modelleri genel olarak tesettür modasında başlıca seçenekler arasında yer almaktadır. Bununla beraber her şal modelinde kendine özgü özelliklerle beraber kulanım yeri bulunur. Jakar şallar birçok renk ve model seçenekleri ile kadınların kullanımına sunulur. Her iki tarafı kullanıma uygun modellerdir ve gün içerisinde yapısını koruyan ve esnek yapısı bulunan şal modelleri arasında bulunur. Uzun süreli olan kullanımlarda bozulma yapılmadığı görülmektedir.

İpeksi Jakar serisi içerisinde özellikle son dönemde sıklıkla tutulan damla desen şal modelleri ile her kıyafete uyum sağlayan modelleri tesettür modasında öne çıkmaktadır. Her bir şal kategorisi içerisinde farFklı birçok desen yer alır. Günlük kullanıma uygun olan Jakar Serisi uzun süre boyunca bozulmaz ve kullanılabilir.

İpeksi Jakar Serisi Modelleri

İpeksi Jakar Serisi sıklıkla tercih edilen serilerden biridir bununla birlikte leopar desen şal modelleri gibi modeller kombin yapılırken hem sportif hem de şık modellerle kullanılan modellerdir. Kombin yapılırken desenli şallar seçildiğinde daha sade olan kıyafet modelleri tercih edilmelidir. Bu tarz kullanımlarda da tek renk şal seçimi yapmak çok doğrudur. İpeksi Jakar şal modelleri kombin yapma aşamasında,

  • Yumuşak dokusu sayesinde organik bir kumaşa aktarılan Jakar şallarda desenlerle birlikte kombinler oluşturabileceksiniz.

  • İpeksi Jakar şal önü kolay bir şekilde şekil alabilir ve hem tek kat hem de çift kat olarak kullanıma uygundur.

  • Jakar şallarda pamuk iplerinin tutuculuğu sebebiyle başınızda kayma özelliği göstermez.

  • İpeksi Jakar şal modelleri karmaşık motifleri de içerebilmektedir ve kumaş oldukça zengin bir yapıya sahiptir.

İpeksi Jakar Serisi Kombinleri

Şık ve estetik görünümü bulunan İpeksi Jakar serisi içerisinde birçok desen ve renk zenginliği bulunur. Karmaşık desenli şal modelleri ile yazlık ve kışlık modelleri bulunan bu kumaşlar tercih ve seçim bakımından farklı modeller sunabilmektedir. 

Terletme ve esnetme nitelikleri değişebilmektedir fakat bu sebeple Jakarlı kumaş terletir mi sorusuna verilecek soru kesinlikle terletmeyen bir yapısıdır. Formunu koruyan Jakar şal modelleri ile birçok desen ve renkte şal modellerine ulaşabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.