Şalda Yenilik: Supreme Jakar Serisi

01 Şubat 2021
Şalda Yenilik: Supreme Jakar Serisi

Supreme jakar serisinin yenilikçi kumaşı, farklı bir dokuma tekniği ile oluşturulan deseni ile piyasadaki çoğu şaldan farklı. Hem çok şık duruşu olan seri hem de oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü.

Peki ya supreme jakarı diğer şallardan ayıran fark ne mi?

Genel özelliklerini inceleyecek olursak;

  • Isı yalıtımlıdır
  • Elastik yapısı sayesinde şeklini koruma özelliğine sahiptir
  • Bozulma yapmaz
  • Çift taraflı kullanılabilir

supreme jakar dalga desen

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Supreme Jakar Nasıl mı Oluştu?

Jakar makinalarında üretilen seri çift kat olarak dokundu. Bu da demek oluyor ki ön ve arka yüzey arasında hava olduğundan iyi ısı yalıtım özelliği vardır. Dokunurken kumaşın desenli bölümleri çift kat şeklinde oluşur ve bu sayede tek renk olasına rağmen desenin hacimli yapısı sayesinde dinamik bir görünümü vardır.

supreme jakar şallar

Kullanım Kolaylığı

Sık bir şekilde dokunmuştur ve hem ön hem arka yüzü pürüzsüz olduğunda her iki tarafı da kullanılabilir. Oldukça hafif bir yapısı vardır. Ayrıca çift kat dokunmuş olması ve hacimli yapısı sizi korkutmasın. En kullanışlı olabilecek bir şekilde denemeler sonucu hem bu kadar hafif hem de özellikli bir şal ortaya çıkarmak gerçekten kolay olmadı.

 supreme jakar lila

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

Gün Boyu Bozulmayan Şal

Şeklini koruma özelliğine sahip olduğunda herkesin en çok sorduğu başta bozulma yapar mı sorusuna gönül rahatlığı ile yapmaz, nasıl bağlarsanız o şekilde kalır ve elastik yapısı sayesinde asıl şeklini geri alır cevabını verebiliriz.

Tekstil sektöründe geniş kullanım alanına sahip bu tekniği yeni serimizde uygulayarak bir yeniliği daha sizlerle tanıştırıyoruz. Bir şalın hem işlevselliği hem de şık duruşu bizim için önemlidir. Supreme Jakar serisi her ikisini de bize vadediyor.

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için hemen Jakar Serisi kategorimizi ziyaret edin.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.