Sırala
Sadece Stoktakileri Göster

Düz Renkli Şal Modelleri ve Fiyatları

Tesettür şal kullanımında trendleri genellikle düz renk şal alternatiflerinde görmekteyiz. Modakaşmir’in birçok farklı tasarım ve geniş renk kartelası sayesinde de aradığınız her tarzda ve her renkte tesettür şal modelini bulmanız o kadar kolay ki! Renk çeşitliliğinin yanı sıra kumaş türünün de önemli olduğu düz renk şal alternatifleri, ister abiye şal ister günlük kullanım şal olarak kullanılabilir olmasıyla da çok seviliyor!


Rengarenk farklı çeşitlerde şal alternatiflerini inceleyelim…

Medine İpeği Şal Alternatifleri

Son yıllarda en çok tercih edilen ve beğenilerek uzun yıllar kullanılan en özel tesettür şal seçeneği olan Medine ipeği şal alternatifleri düz renk şalların en popüleri! Özellikle dokularının yumuşak, kolay kırışmaz ve bozulmadan duran yapısı sayesinde tercih edilmesi bir yana, yüzlerce farklı renge sahip olması da bu alternatifi öne çıkarıyor. Renk konusunda Modakaşmir birçok ara renk detayıyla da tarzınıza farklı dokular katacak ürünlere sahip.


Çizgi Dokuma Medine İpeği Şal, Blok Çizgi Medine İpeği Şal, Medine İpeği Şal gibi farklı kategorilere ayrılan bu seçenekte aradığınız şalı bulabilirsiniz. Düz renk şallar arasında ilk sırada yer verdiğimiz Medine ipeği şal alternatifleri, ister günlük ister abiye tüm kullanımlara uygun olduğu gibi her mevsim rahatlıkla kullanım detayıyla da çok seviliyor.

Abiye Koleksiyonu Düz Renk Şallar

Düz renk tesettür şal kategorisinin en ışıltılı şalları bu koleksiyon içinde! Hepsi birbirinden ışıltılı ve ipeksi dokularda şallardan oluşan bu koleksiyon, abiye kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz çok şık alternatiflere sahip.


İpeksi dokusuyla çok seveceğiniz, parlaklığıyla göz kamaştıracak Lily Şal modelleri kaymadan rahat kullanımıyla ve hafif yapısıyla özel günlerinizde ilk tercihiniz olacak. Üstelik kıyafetlerinizle ton sür ton olarak kullanarak da göz alıcı kombinler yapabilirsiniz. Ruby Şal tasarımları ise abiye koleksiyonunun ışıltısını yansıtan bir diğer şalımız. Kendiliğinden simli yapısı sayesinde günlük kullanıma da uygun olan bu şal alternatifini her mevsim, her kıyafet ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel ışıltılı ipliklerden üretilen Misa Medine İpeği Şal ise hafifliğiyle davetlerde hareketinizi kısıtlamayacak, bozulmadan duruşuyla da içinizi rahat tutacaktır. Kırışmaz, hafif ve kolay şekil alan yapı bir şalı özel yapan detaylar olsa da birçok renk seçeneği ile de Misa Şal vazgeçilmeziniz olmaya aday. Luce Serisi Şal alternatiflerinin parlak dokusu ile kıyafetlerinizde şıklığı yakalamak çok kolay ve özel…

Çizgi deseni, parlak dokusu ve ipeksi yumuşaklığı ile Noi Şal alternatiflerini ise özel günlerinizde abiyeler ile birlikte kullandıktan sonra günlük hayatta da kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz!

Pamuklu Vual Şal Rahatlığı


Özellikle yaz aylarında tercih edilen Pamuklu Vual şal alternatifleri hafifliğiyle ve rahatlığıyla sizleri çok şaşırtacak! Vual ipliğin yapısı sayesinde başınızda gün içinde incelmeden saatlerce durabilecek, terletme ya da kayma yapmadan kullanabileceğiniz Pamuklu Vual Şal alternatiflerimiz uygun fiyat ve yüzlerce renk seçeneğiyle dolaplarınızda yer almak için sizleri bekliyor!

Birçok renkte Pamuklu Vual Şal seçeneklerimiz her mevsim kullanıma uygundur ve iç göstermez özelliğiyle de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Okul, iş, toplantı ya da günlük hayatın herhangi bir anında tercih ederek gününüzü daha rahat geçirmenizi sağlamak için Modakaşmir Pamuklu Vual Şal kategorisini mutlaka incelemelisiniz!

Dokulu Şal Alternatifleri


Düz renk tesettür şal kategorilendirmemizde her ortama uyum sağlayacak bir diğer seçeneğimiz ise dokulu şal modellerimizdir. Krinkıl şal modelleri, Krokodil şal modelleri, Mio Caz şal modelleri olarak inceleyebileceğimiz bu alternatifleri farklı ancak şık görünümüyle çok sevdik! Özel günlerinizde olduğu gibi günlük hayatta da tercih edebileceğiniz tesettür şal modellerimiz kombinlerinizi en doğru ve rahat şekilde tamamlamanızı kolaylaştırıyor. Üstelik yüzlerce farklı renk seçeneğine sahip olmasıyla da vazgeçilmez şal modelleriniz arasında olabilir.

Serinin ilk seçeneği olan Krinkıl şal modelleri dokusundaki doğal çizgiler sayesinde ütü istemeyen aynı zamanda kırışmaz kumaş yapısına sahip. İç göstermeyen ancak hafif dokuda olmasıyla da gün içinde uzun saatler hiç bozulmadan kullanabilirsiniz.


Mio Caz şal modelleri de Krinkıl şal modelleri gibi dokulu kendinden çizgili yapıya sahip. Ancak dokularının hafif kırışık görünümü sayesinde hiç ütü gerektirmeyen kullanım sağlıyor. Rahat kombinlerinizde mutlaka yer vermeniz gereken bu alternatif düz renk şal modelleri arasında modern tasarım bir yere de sahip…

Krokodil Şal Modelleri ise bu kategorinin “Abiye kullanım olabilir” diye değerlendirebileceğiniz şal alternatifidir. Diğer tüm şallarımızı dilerseniz abiye şal olarak kullanabilirsiniz ancak Krokodil şallar özel günlerinizde farklı tarzda görünüm için oldukça havalı bir seçim!

Günlük kullanımın en dinamik tasarımlarından olan Soft Line Şal Modelleri ise her yerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz sportif alternatiflerimizdendir.

ModaKaşmir’den #takçık Mottosu

Ütü gerektirmeyen, kendiliğinden desenli #takçık mottosunun en özel üyesi olan Line Efektif şal tasarımları Medine İpeği’nin çok farklı bir yorumu olarak sizlere sunuluyor. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz Line Efektif şal seçenekleri işlevselliğiyle vazgeçilmeziniz olacak!

Aynı şekilde ütü gerektirmeyen, kolay kullanım sağlayan modern tasarımlardan olan Lina Caz şal modelleri ise Mio Caz serisinin bir diğer alternatifi…


Modakaşmir’in birçok farklı kategori içinde farklı renklerle tasarladığı düz renk tesettür şal modellerinden hepsini rahatlıkla tercih edebilir, her mevsim her ortamda kullanabilirsiniz…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.