Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Zigzag Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Zigzag desenli şal modelleri geçmişten günümüze en fazla kullanılan şallar olmaktadır. Zigzag desenli şal modelleri tesettür giyime uyum sağlamak isteyen kadınların mutlaka dolabında olması gereken modellerdir. Oldukça şık ve kullanımı kolay olan ürünler olan Zigzag desenler renk alternatifi olarak oldukça fazladır. Zigzag desenli şallar,

  • Kullanılan materyal olarak ipekten üretilir ve iplik türü, model, doku ve renk gibi pek çok kategoriye ayrılan zevkinize uygun desenli şalları kullanabilirsiniz.
  • Kendiliğinden bir dokuya sahiptir ve çift kat olarak Zigzag desenli şalları kullanabilirsiniz.
  • Baş üzerinde ağırlık yapmaz ve konforlu bir kullanımı vardır.
  • Kıyafetinize uygun şal modelleri arasında bulunan Zigzag desenler hem spor hem de şık kombinler oluşturmanıza olanak sağlar.

Zigzag Desenli Şal Modelleri

Zigzag desenli şallar pek çok renk aralığında bulunmaktadır, bununla birlikte ara renkler de bulunmaktadır. İpeksi Jakar şal modelleri ipek olan ipliklerden üretilir, ipeksi Jakar şallar aynı zamanda ideal uzunluk ölçüsünde hafif gramajlı olarak üretilmektedir. Zigzag desenli şal modelleri,

  • Zigzag desenli şallar kombine göre spor veya şık olarak kombinlenebilmektedir.
  • Gün boyu yaptığınız şallar bozulmaz ve Zigzag desenli şallar yapıldıktan sonra görünümünü gün boyunca korur.
  • İpek kumaşlar çok yumuşak ve parlak kumaşlardır üstelik Zigzag desenli olarak üretildiği zaman pratik bir kullanımı vardır.

Zigzag Desen İpeksi Şal Özellikleri

İpek şal modelleri boyayı daha kolay emer ve bu sebeple daha parlak, kalıcı olur. Zigzag desenli olarak üretilen ipek şal modelleri sizleri rahatsız etmez ve kolaylıkla buruşmaz. İpek şalların arkası görünmez bununla birlikte Zigzag desenli şallar hem yaz aylarında hem de kış aylarında rahat bir kullanıma sahiptir. Zigzag desenli şallar marin rengi, kahverengi, vizon şal, beyaz, krem, karamel, lacivert gibi şal renkleri bulunmaktadır.

Tesettür giyim sektöründe en fazla talep gören Zigzag desenli şal modelleri kombininiz ile uyumlu olarak rengine göre seçim yapabilirsiniz. Şalların üretiminde kullanılan kumaşlar, renkler ve desenler birçok tarza uygun olarak üretilmektedir. Üstelik mevsime göre uygun renk ve kumaş avantajları ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.