Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Zebrana Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Zebrana desen, sitemiz içerisinde tercih edilmekte olan şal modellerinde önde gelen modeller arasında yer almaktadır. Bununla birlikte her bir Zebrana desenli şal modeli oldukça şık olmasının yanında zarif dokunuşlara sahiptir ve sizleri öne çıkarmak adına üretilmiştir. Bununla birlikte sade duruşunun yanında size özel bir asalet katmaktadır.

Zebrana desenli her bir şal modeli, farklı renklerle üretilmiş olmalarının yanında, arka planlarında bulunan renge hitap eden renkte desenlerle süslenmiştir. Desenler ise, zebra desen andıran farklı motifler olarak tanımlanabilir. Bu anlamda şıklık ruhunu üzerinizde taşımak için ideal bir şala sahip olmuş olacaksınız. Bu anlamda da her ortamda öne çıkmanız adına ideal bir durum oluşarak pırıltınız güvence altına alınacaktır.

Zebrana Desenli Medine İpeği Şal Özellikleri

Zebrana desenli her bir şal modeli, oldukça kaliteli ve kullanışlı bir kumaş olan Medine ipeğinden üretilmiştir. Bu anlamda Medine ipeğinin özellikleri öne çıkmaktadır. Medine ipeği şal modelleri öncelikle başınıza ağırlık vermez olarak öne çıkmaktadır. Özel yapıları sayesinde gün boyu size konfor sağlamaktadırlar.

Bununla birlikte başınızdan kayarak herhangi bir soruna sebep olmazlar ve buna hitaben de İtalyan dikişe sahip kenarları öne çıkacaktır. Bu desenli Medine ipeği şallar, hem çift hem de tek kat olacak şekilde farklı şal bağlama modellerine izin vermektedirler. Bununla birlikte her mevsimde kullanılabilirler.

Ayrıca hem günlük hem gece hem de özel günler için kullanımda kolaylık sağlamaktadırlar. Boyutları ise ideal olarak görülen 80*200 olacak şekilde yapılandırılmıştır.

Zebrana Desenli Medine İpeği Şal Bakımı

Medine ipeği şal modellerinin her biri kolay bakım seçenekleri ile sizlerle buluşturulmaktadırlar. Bu anlamda özellikle makine yıkamasına uygun olmaları ile öne çıkabilirler. Çamaşır makinenizin hassas ve düşük ayarlarında yıkayarak muhafaza edebilmenizin yanında kurutma makinesinde değil, sererek kurutmanız önerilmektedir.

Ütüleme işlemi için ise ütünüzün düşük ısıya sahip seviyelerinde ve ayarlarında dikkatli bir biçimde ütüleyebilirsiniz. Bu kurallara uyarak şalınızı uzun süre, kalitesini kaybetmeden gönül rahatlığı ile kullanmanıza da olanak sağlanmıştır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.