Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Kadın Yağmurluk Modelleri

Kadın yağmurluk modelleri, yağışlı havalarda kurtarıcı olan giyim ürünleri arasında yerini almaktadır. Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken yağmurluklar, su geçirmeyen materyaller kullanılarak üretildiği için hava yağışlı olsa bile kıyafetlerinizin ıslanmamasını sağlamaktadır. 

Yağmurluk modelleri, son dönemlerde tekrar popüler hale gelmiştir. Bu nedenle zamansız parçalardır. Üstelik moda olması sebebiyle pek çok çeşitte üretimi sağlanmaktadır. Kumaş türü, model ve renk olarak çok çeşitli olan yağmurluklar, tesettür giyim için de uygunluk göstermektedir.

Hem Şık Hem Rahat Kadın Yağmurlukları

Bayan yağmurluk ürünleri, her türlü kıyafette kullanılabilmektedir. Zira bu kategoride parlak, mat, şeritli, düz, desenli gibi pek çok farklı model bulunmaktadır. Bu sayede kombinlerinize uygunluk gösterecek birden fazla yağmurluk modeli bulabilmeniz mümkündür.

Bahar aylarında kullanışlı olan yağmurluk modelleri, çok kalın olmamaları nedeniyle terleme gibi sorunlara neden olmamaktadır. Ancak materyalden kaynaklı olarak üşümenizi de engelleyecektir.  Bu sayede yağmurlu ve serin günlerde yağmurluk giymek büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Kadın yağmurluk ürünlerinin çok farklı türü olduğu için her kadın kendi zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda yağmurluk seçimi yapabilmektedir. Üstelik çoğu yağmurluk modeli hem günlük hem de şık tarzlar için de kullanılabilmektedir.

Yağmurluk Nasıl Kombinlenir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi yağmurluk modelleri kurtarıcı parçalar olduğu için her türlü kombin ile birlikte kullanılabilmektedir. Her türlü etek, elbise, tunik ile birlikte kullanabileceğiniz bu parçaları giyim ürünlerinize çok daha kolay bir şekilde adapte edebilmek için aşağıdaki listede yer alan kombin önerilerine göz atabilirsiniz.

  • Günlük kıyafetlerin üstüne yağmurluk giyecek kadınlar, kısa topuklu bot ya da çizme tercih edebilmektedir.
  • Yağmurluk giymek isteyen kadınlar, daha ince tunikler ile yağmurluklarını tercih ederse çok daha zayıf görünecektir.

  • Daha şık kombin yapan kadınlar ince topuklu botlar kullanarak kombinlerini daha şık hale getirebilmektedir.

  • Yağmurluk ile şık kombin yapan kadınlar, daha zarif ve küçük bir çanta kullanmalıdır. Böylece kombinin şık oluşu desteklenmiş olacaktır.

  • Yağmurluk kullanarak daha günlük kombin yapılıyorsa daha büyük çantalar kullanılabilmektedir.

  • Davet ya da gezmeye giderken giyilen ürünleri daha da şık hale getirmek için parlak kumaşlı yağmurluklar tercih edilebilir.

Yukarıda da görülebildiği üzere ayakkabı ve çanta seçiminde yapılan ufak değişiklikler, kombininizin her türlü duruma ayak uydurmasını sağlayacaktır. Moda Kaşmir web sitemize göz atarak kendi tarzınıza uygun yağmurluk modellerine göz atabilir ve kaliteli ürünler edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.