Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Kraş Pamuk Serisi Şallar

Kraş Pamuk serisi ile pamuk severlerin çok seveceği bir dokuyu sizlerle tanıştırmış olduk. Pamuk iplik karışımlarıyla tuşesini yumuşak tutmaya çok önem verdiğimiz bir doku elde etmek istedik. Her bağlama şekline uyum sağlayabilecek ve gün boyu rahat kullanıma elverişli seri Pamuk kraş serisini hala deneyimlemediyseniz bir an önce gardırobunuza eklemenizi öneririz. Sonbahar sezonunda sizlere sunduğumuz seriyi her mevsim rahatlıkla kullanılabilir kumaş inceliğinde ayarlayarak sizi yazın terletmeyecek kışın ise üşütmeyecek bir doku oluşturduk. Birincil önceliğimiz olan rahat kullanımda olmazsa olmaz detay ütü istemezlik özelliğini ise Pamuk Kraş serimize de uyguladık. Hafif kırışık dokusu ile başınızdan gün boyu kaymayacak ve ütü gerektirmeden her an kullanabileceksiniz.

Hem Şık Hem Rahat

Günlük hayatınızda okul, iş kombinlerinde spor yaparken, rahatlıkla tercih edebileceğiniz serinin boyutu 80 x 200 cm’dir. Bu ebat günlük kullanım için idealdir. Gramajını çok hafif tuttuğumuz seri gündüzden geceye şalınızı tekrar tekrar düzeltmenize gerek kalmayacak şekilde yaptığınız haliyle kalıp, başınızda yokmuş gibi hissettirecektir. Ön kısmının ister oval isterseniz de tek katlı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca dikim kalitesine verdiğimiz özen sayesinde tek kat kullanım tercih edenler de muntazam dikiş kalitesini rahatlıkla gösterebilir ve hem rahat hem de şık bir duruş elde edebilirler. 20 renk seçeneği ile temel ve her gardıropta olması gereken renkleri çalıştığımız seri ile tanışan herkes neredeyse her rengini alıp daha fazla renk çeşidi için istekte bulunuyor. Yeni renklerinde ekleneceği serinden yapacağınız her alışveriş uzun süreli ve rahat kullanımı sayesinde çok akıllıca bir şeçim olacaktır. Makinada rahatlıkla yıkanabilen ve hiç ütü gerektirmeyen seri #takçık mottomuzun en sevilen üyelerinden.

Hem genç kitlenin hem de orta yaş hanımların tercihi olan seri pamuk ipliklerden üretildiği için cildinize hiçbir zarar vermez ve her yüz tipine göre alacağı şekil ile kullanım kolaylığı sağlar. Pamuk ipliklerin tutuculuğu sayesinde, kayma yapmaz uzun süreli kullanımlarda bile tülerme gibi problemlerle sizleri yüzleştirmez. Hem klasik kombinlerle tercih edilip görünümü dengeleyebilir hem de eşofman takımların üzerine takıp spor kombininizi zirveye taşıyabilirsiniz. Her türlü tesettür kombin stiline iyi bir eşlikçi olan seri sizi yarı yolda bırakmaz ve bu kombine ne taksam diye düşüncelerle saatlerinizi harcamanıza izin vermez. Siyah şal tesettür giyimde çok önemli bir anahtar parçadır. Kraş Pamuk şal siyah rengini satın almanız ile kombinlerinizi %50 kurtarmış yine en banko renkleriden Pamuk Kraş İğde ve gri renkleri ile de neredeyse başka bir şala eliniz gitmeden gardırobunuzu kurtarmış olabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.