Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Viola Flora Serisi Şal

Tesettür şal tasarımlarına yenilikçi ve tarz dokunuşlar getiren Modakaşmir, doğadan aldığı ilhamla sizlere bu çok özel seriyi sunuyor! Birbirinden özel tasarımlarıyla Viola Flora Serisi kıyafetlerinizin en şık tamamlayıcısı olacak.


Uygun fiyat, kaliteli kumaş ve özgün tasarımlarıyla da Modakaşmir’de çok özel bir yere sahip. İster abiye, isterseniz günlük tesettür şal olarak tercih edebileceğiniz Viola Flora Serisi tasarımları dokumasındaki orijinal detaylar ve soft görünümü sayesinde her kombine de uyum sağlıyor. Beğenilerinize göre Viola Flora Serisi şal seçimlerini her zaman rahatlıkla kullanabilir, şık görünümün yanı sıra sıradanlıktan uzak göz alıcı kombinler yapabilirsiniz.

Desenli Şal Modelleri Arasında En Özel Tasarımlar

Desenli Şal Modelleri son yılların trend tasarımları arasında yer alıyor. Kolay şekil alan, kaliteli kumaşıyla birçok farklı tarz ve kombinle kullanabilen bir şal sahibi olmak herkesin istediği bir durum. Modakaşmir desenli şal modelleri arasından Viola Flora Serisi ise bu özellikleriyle mutlaka dolabınızda olması gereken bir tesettür şal seçeneği.


Modakaşmir kataloğunun en özel serilerinden olan Viola Flora ile şık ve tarz bir görünüm elde etmeniz çok kolay. Doğal dokularda birçok tasarım ve çeşidiyle Viola Flora serisi şal modelleri her tarza hitap ettiği gibi farklı kullanımlar için de oldukça idealdir. Örneğin lale desen, melek otu desen, ortanca desen, kiraz çiçeği desenli şal modellerini günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Aynı şekilde şakayık, gelincik, dal, sümbül, nergis desenli şal modelleri özel günlerinizin gözde parçası olarak tarzınıza renk katacaktır.

Ütü Gerektirmeyen Kolay Kullanım

Kumaş kalitesi, renkleri ve yüzlerce seçeneğinin yanı sıra Viola Flora Serisi Şal modellerini üst sıralara çıkaran en önemli detay ütü gerektirmeyen ve kolay şekil alan yapıda olmasıdır. Ütü gerektirmemesi sayesinde istediğiniz zaman kullanabilirken başınızda da kumaşın hafif ve iç göstermeyen rahatlığını hissedeceksiniz. Birçok farklı şal bağlama şekliyle kullanabileceğiniz gibi gün içinde bozulmayıp aynı kalması ile de her yerde kullanabilirsiniz.

Doğal Dokunuşlar ile Şık Kombinler

Doğadan ilham alınarak tasarlanmış Viola Flora Serisi birbirinden farklı çiçek desenleri sayesinde birçok kıyafet ve tarz için kullanılabilir. Örneğin Flora Serisi Dal Desen, Flora Serisi Gelincik Desen, Flora Serisi Kiraz Çiçeği Desen, Flora Serisi Ortanca Desen şal modellerimizi özel günlerde abiye kombinlerinizde kullanabileceğiniz gibi günlük kıyafetlerinizde de şık görünüm kazanabilirsiniz.


Flora Serisi Melek Otu Desen şal seçenekleri ile zarif ama şık görünüm elde edebileceğiniz gibi Flora Nergis Desen şal tasarımlarıyla her mevsime uygun kombinlerinizi renklendirebilirsiniz.

Her Mevsime Uygun Flora Serisi

Her mevsime uygun tesettür şal modelleri için en ideal seçim Viola Flora Serisi yaz mevsiminde elbise kombinlerinizi tamamlarken sonbahar ve kış sezonunda kazaklarınızla harika bir uyum yakalayacaktır. Uzun yıllar modası geçmeden kullanabileceğiniz bu seri onlarca farklı renk ve deseniyle sizleri bekliyor! Ayrıca serideki tüm şalları sadece belirli tarz ve kombinlerde değil her zaman kullanabileceğinizi de söyleyebiliriz. Örneğin Flora Serisi Dal Desenli Şal modelini inceleyelim. Rengi fark etmeksizin bu şalı günlük kombinlerinizde bir kazak ya da elbise ile kullanabileceğiniz gibi mezuniyet, düğün, nişan gibi daha birçok özel günde de abiye kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz.


Her mevsimde kullanılabilirlik ve her ortama uygunluk Flora Serisi şal modellerinin hepsi için geçerlidir.

Tablo Gibi Tesettür Şal Modelleri

Viola Flora Serisi tesettür şal modellerini özel yapan en önemli detaylardan birisi de sulu boya çizimi gibi soyut tasarımlardan oluşmasıdır. Flora Serisi Nergis Desen, Flora Serisi Sümbül Desen, Flora Serisi Ortanca Desen gibi alternatifler çizim gibi dururken aynı zamanda da canlı ve gerçekçi renkleri suluboya ile boyanmış görüntüsü veriyor. Flora Serisi Şakayık Desen, Flora Serisi Gelincik Desen, Flora Serisi Gül Desen ve Flora Serisi Melek Otu Desen şal modelleri de aynı şekilde tablo gibi tesettür şal modellerine örnek verilebilir.


Seriyi iki farklı kategoride incelersek, kumaşın tamamında ya da uçlarında tasarlanmış şekilde ayırabiliriz. Kumaşın tamamını kaplayan tasarımlar günlük, spor ya da özel günler gibi her zaman kullanılırken uçlarda desenler olan şallar daha şık ve zarif kombinlerde tercih ediliyor. Kıyafetlerinize detaylar eklemek isterseniz de uçlarında desenler olan tasarımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.


Flora Serisi Melek Otu Desenli Şal modeli gibi tamamı desenli Viola Flora Şallar ise tek renk kombinlerinizi canlandırmak, aynı ton/aynı desen kıyafetlerinizi tamamlamak için kullanabileceğiniz harika bir seçenek.


Doğal tasarımlarla kombinlerine ferah dokunuşlar katmak isteyen hanımların mutlaka tercih etmesi gereken Viola Flora Serisi yüzlerce seçeneğiyle sizleri bekliyor!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.