Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Tunik Modelleri

Tunik, tesettür giyimin en vazgeçilmez giyim parçaları arasında yer almaktadır. Genellikler diz üstü tunik modelleri pek çok kadın tarafından tercih edilmekte ve kurtarıcı parçalar olarak kabul görmektedir. Bunun yanı sıra tunikler çok kolay bir şekilde kombinlenebildiği ve genellikle ince kumaşlardan üretildiği için pek çok kadının gözdesi haline gelmiştir.

Tunikler günümüzde çok çeşitli olarak üretildiği için hem spor hem de şık günlerde tercih edilebilmektedir. Üstelik şifon abiye tunikler de oldukça popülerdir. Tunikler, normal kumaşlar kullanılarak üretildiği zaman günlük olarak tercih edilebilmektedir. Şifon kumaşlar kullanılarak yapılan tunikler ise doğum günü, özel gün, davet gibi çeşitli durumlarda tercih edilmektedir.

Tunik Modellerinde Son Moda

Tunik modelleri, daha önce de bahsettiğimiz gibi oldukça çeşitlidir. Bu sayede her kadının kendisine uygun tunik ürünler bulması oldukça kolaydır. Moda Kaşmir web sitemizde de tunik yelpazesi oldukça geniştir. Tunik modellerinden bazıları şu şekildedir:

  • Fularlı Caz Tunik Siyah

  • Caz Yarasa Tunik Beyaz

  • Caz Tunik Su Yeşili

  • Çiçekli Şifon Tunik Siyah

  • Çiçekli Şifon Tunik Mor

Yukarıda belirtilen seçeneklerin yanı sıra sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz pek çok şifon tunik seçeneği de bulunmaktadır. Şifon tunikler ince ancak iç göstermeyen modellerdir. Bu sayede bahar ve yaz aylarında sıkça tercih edilmektedir. Üstelik şifon kumaşlar oldukça modern ve şık durmaktadır. Böylelikle pek çok özel günde rahatlıkla tercih edilebilecek kurtarıcı parçalardır. Günümüzde en çok tercih edilen parçalardan bir tanesi de siyah şifon tunik modelleridir.

Tunik Nasıl Kombinlenir?

Tunik kombinlemek oldukça kolaydır. Zira tunikler, kombinlerin ana parçası olduğu için uygun şal, ayakkabı ve çanta kullanarak giyim tarzınızı ön plana çıkartabilmeniz mümkündür. Kombin önerileri aşağıda belirtilmektedir.

  • Şifon tunik kullanmak isteyen kadınlar, daha küçük ve şık çantalar tercih etmelidir.

  • Rahat bir kombin yapmak istiyorsanız, tuniğinizin altında boru paça kot pantolon ve spor ayakkabı giyebilirsiniz.

  • Şık kombinler için topuklu ayakkabı ve havuç kesi pantolonlar kullanmanız tavsiye edilmektedir.

  • Çantanız ya tunik ya da ayakkabınızın rengine uyum sağlamalıdır.

  • Şifon abiye tunikler tercih edecek olan bireyler, kombinlerinde metal detaylı çantalar ve aksesuarlar kullanarak farklılık yaratabilmektedir.

 Yukarıda belirtilen önerileri dikkate alarak güzel kombinler yapabilir ve pek çok yere giderken tercih edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan şifon tunik modellerini inceleyerek zevkinize uygun modeller bulabilmeniz mümkündür. 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.