Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

İç Tülbent

Tesettür giyimde giyim tarzınızı tamamlayan aksesuarlar yanında bir de başörtünüzü takmanızı kolaylaştıran, size konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunan farklı tamamlayıcı aksesuarlar da vardır. Bu tamamlayıcı aksesuarlar başında iç tülbent modelleri gelir. Başörtüsünün kaymadan durması ve saçların başörtüsünün kenarlarından çıkmamasını sağlayan iç tülbentler, sağlıklı bir kullanım sunar. Bone modellerine alternatif olarak tercih edilebilen iç tülbentlerin farklı özellikleri vardır.

 

Kolayca Bağlanan Pamuklu İç Tülbent Modelleri ile Hayatınız Kolaylaşsın

Yeni başörtüsü kullanmaya başlayan hanımlar arasında en çok konuşulan konuların başında iç tülbent nasıl kullanılır konusu gelir. Pamuklu iç tülbentler; kaymaz, saçlara yapışmaz ve saçların elektriklenmesini engeller. Sadece üçgen bir şekle getirildikten sonra düz kısmı yüzün önüne getirilir ve iki ucu arkadan bağlanır. Geniş başörtüsü kullanan hanımlar iç tülbentlerin arka ucunu açık bir şekilde bırakabilir. Eğer dar bir baş örtüsü kullanıyor ve iç tülbentin başörtünüzün arkasından görünmesinden çekiniyorsanız iç tülbentin sivri ucunu içine aldıktan sonra diğer kalan iki ucunu birleştirebilirsiniz. Bu iç tülbentler kaymaz yapışmaz olduğu için hem sağlıklı hem de bağlaması kolaydır.

 

Bone Yerine İç Tülbent Tercih Edilebilirsiniz

Tesettür giyim markalarının gelişen tasarım koleksiyonlarında kendine geniş yer bulan bone modelleri, iç tülbent modellerinin yerini almaya başladı. Ancak en eski zamanlardan bu yana kullanılan ve oldukça sevilen iç tülbent modelleri, aslında kullanıldıkça alışılan ve bırakması da oldukça zor olan tesettür aksesuarlarıdır. Moda Kaşmir iç tülbent modelleri, incecik yapısı ile hiç yokmuş hissi verir. Hiç yokmuş hissi verdiği için de özellikle yaz aylarında terletme yapmaz, saçlarınızın bozulmasını engeller.

 

Farklı Renklerde İç Tülbentleri Evde de Kullanabilirsiniz

Ev gezmelerinde ya da evde vakit geçirirken başörtünüzü çıkarmak istediğinizde Moda Kaşmir iç tülbentleri oldukça şık bir görünüm sunar. Bej, krem rengi, karamel rengi tonlarındaki iç tülbentlerinizi benzer renkler ile tamamlayabilirsiniz. Iç tülbentler, eğer eşarp iğnesi kullanıyorsanız iğnenin saçınıza batmadan sabit bir şekilde durmasına da yardımcı olur. Bu iğnelerin ipek benzeri başörtülerden de kayıp gitmesini engeller.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.