Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Trençkot Modelleri

Trençkot modelleri, her sene moda olmaktadır. Üzerinden yıllar geçse bile demode durmayan ve her dolapta olması gereken bir parça olan trençkotlar, tesettür tercih eden kadınların da vazgeçilmezidir. Mevsimlik olarak kullanılan ve her türlü kombine kolaylıkla uyum sağlayan trençkotlar, pek çok renk seçeneğine de sahiptir.

Tesettür trençkot modelleri, serin havalarda kıyafetlerin havasını bozmadan kullanmaya yönelik olarak üretilmektedir. Paçalara kadar uzamayan trençkotlar sayesinde pantolon, etek ve ayakkabı gibi parçalar da göze çarpabilmektedir.

Trençkot Kullanım Alanları

Trençkotlar, hem günlük hem de şık kombinler için kullanılabilmektedir. Bu nedenle trençkot bayan ürünlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Pek çok kadın tarafından kurtarıcı parça olarak kabul gören trençkotlar, genellikle her renk ile uyum sağlayabilmektedir. Bu sayede de dolabınızda çok sayıda trençkot olmasına gerek kalmadan çok sayıda kombin yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Trençkot modelleri, kullanım alanları üzerinde de etkilidir. Bazı trençkotlar spor kombinlere daha iyi uyum sağlamaktadır. Bazı modeller ise yapılan kombinin daha da ön plana çıkmasını sağlayacak türdendir.

Trençkot Nasıl Kombinlenir?

Kadın trençkot modelleri kombinlemek oldukça kolaydır. İnce ve mevsimlik yapıda olan trençkotlar, genellikle bahar aylarında ince kumaş kıyafetlerin üstüne giyilmektedir. Daha önce de belirtildiği gibi bu parçalar her türlü giyim ürününe ayak uydurabilecek türdedir. Trençkot kombin önerileri için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Eğer siyah renkte bir trençkot tercih edecekseniz, içinize giydiğiniz tunik ve pantolonların boğucu olmaması için bu giyim ürünlerini açık renk tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

  • Trençkot giyerek günlük bir kombin yapmak istiyorsanız, spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

  • Şık bir davete gitmeniz gerekiyorsa topuklu bot ya da stiletto ayakkabı tercih ederek ortama daha uygun bir kombin yapabilirsiniz.

  • Özel günler için trençkot tercih edecek kadınlar, küçük ve zarif bir çanta kullanabilir.

  • Tek parça tulumlar ve havuç pantolonlar, trençkotlar ile en iyi uyum sağlayan parçalar arasında yer almaktadır.

Yukarıda da görüldüğü üzere trençkotlar kurtarıcı parçalar arasındadır. Buna ek olarak her sezon popülerliğini koruması sayesinde uzun yıllar boyunca modası geçmeden rahatça kullanılabilmektedir. Renk ve model çeşitliliği bakımından da tüm beklentileri karşılayan trençkot modelleri, her kadının dolabında bulunması gereken parçalar arasında gösterilmektedir.

Tesettür trençkot ürünlerimizi görmek ve kendinize uygun modellere göz atmak için sayfamızı ziyaret edebilir ve kaliteli materyaller ile üretilen trençkot ürünlerimizi en uygun fiyatlara edinebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.