Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Touch Medine İpeği Şallar

Touch Medine, kadınların tercih edebileceği şal seçenekleri arasında yer almakta ve birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile sunulmaktadır. Şallar, sahip oldukları özellikler ve desenler kapsamında birbirinden farklılık göstermektedir. Kadınlar da genellikle daha fazla model seçeneğinin olduğu kategorileri incelemekte ve buradan alışveriş yapmaktadır.

Touch Medine serisi, tam da bu özellikleri karşılayabilecek bir seri olmakla birlikte bünyesinde pek çok şal modeli bulundurmaktadır. Desenli şalların yanı sıra tek renk seçeneklerinin de zengin olması sayesinde kadınlar bu seriyi ayrıca incelemektedir. Kolay kullanım sunması ve bu denli fazla seçeneğe sahip olması Touch Medine serisinin tercih edilmesinin etkenleri arasında yer almaktadır.

Touch Medine Şal Desenleri

Desenli şal modelleri, Touch Medine serisinin olmazsa olmazları arasında görülmektedir. Birbirinden farklı tam 16 desenli şal modeline sahip olan bu seri aynı zamanda 80 renk çeşidi ile de alıcıya sunulmaktadır. Touch Medine serisinin bu kadar sevilmesini sağlayan desenli modeller, günlük kullanıma ve özel günlerde kullanıma da son derece uygundur.

Yaprak desenli şal gibi daha pek çok şal modeli, bu kategori dahilinde sunulmaktadır. Belirli bir renk skalasına sahip olan bu seri, her desen için pek çok renk kategorisi de oluşturmaktadır. Kadınlar, sunulan bu renk ve desen çeşitliliği içerisinde kendilerine en uygun modeli tercih ederek birbirinden hoş kombinler ortaya çıkarabilir.

Touch Medine Şal Özellikleri Nelerdir?

Desenli Medine ipeği şal modelleri denildiğinde akıllara ilk gelenler arasında Touch Medine serisi yer almaktadır. Adından da anlaşılabileceği üzere, sahip olduğu bir özelliği adında taşımaktadır. Şal modelleri, yalnızca renkleri ve modelleri kapsamında değerlendirilmemektedir. Aynı zamanda sahip oldukları özellikler kapsamında da incelenmektedir. Touch Medine serisinin özellikleri ise şunlardır:

  • Hem günlük kullanıma hem de özel günlerde kullanıma uygun olan modeller arasındadır.
  • Kumaş türünün ince Medine ipeği olduğu bilinmektedir.
  • Ön ve arka yüzü aynı olduğu için her iki tarafı da rahatlıkla kullanılabilir.
  • 16 farklı desen çeşidinin olmasının yanı sıra 80 renk seçeneği de bulunmaktadır.
  • Ağırlık ve kayma yapmadığı için gün içerisinde konforu eksik etmemektedir.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.