Modakaşmir Toptan Satış

Modakaşmir, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda firmaya toptan şal satışı yapmakta, üretimini kendi tesislerinde yaptığı geniş renk ve çeşit seçeneği ile birçok eşarp ve şalın 1984’ten beri en iyi hizmeti sunarak toptan satışını yapmaktadır.

Kendinizi yormadan tek bir tıkla toptan şal siparişi oluşturabilir, ya da Servis sistemimizden yararlanarak şal & eşarp modellerimizi bire bir inceleyebilmeniz için araçlarımız mağazanıza kadar gelerek satış sorumlularımız aracılığıyla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Avantajlı fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile sizi yormadan ürünleriniz ayağınıza kadar gelmesi, müşterilerinizi ürün kalitemiz sayesinde %100 memnun kalmalarını sağlamak için bizimle iletişime geçerek Toptan Satış siparişlerinizi oluşturabilirsiniz, Modakaşmir ürünlerini satışa sunabilirsiniz.

 

Nasıl Toptan Sipariş Verebilirim?

Müşteri Hizmetlerimiz ile toptan şal sipariş etme;

+90 539 301 01 25

numaralı Toptan whatsapp hattımız ile beğendiğiniz ürünlerimizi toptan olarak satın alabilirsiniz. Beğendiniz ürünleri ve istemiş olduğunuz adetleri müşteri hizmetlerimize bildirmeniz yeterlidir.

İster dilediğiniz adrese kargo teslimatı ile isterseniz firmamızdan kendiniz teslim alabilirsiniz.

Servis Ziyareti İle Sipariş Oluşturma;

İstanbul içi Anadolu ve Avrupa yakasında her noktaya 24 saat hizmet vermektedir. Satış sorumlularımızla +90 533 688 00 47 numarası ile iletişime geçerek randevu oluşturabilir, şal & eşarp serilerimizi inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.     
Ad Soyad :
E-Mail :
Ödeme Şekli :
Tel :
Mesaj :
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.