Teslimat Ve İade Koşulları

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız,  ürün ya da ürünlerinizi (aksesuar, hediye, çekiliş ve kampanyalı ürünler hariç), orjinal ambalajında, kullanılmamış ve faturası ile birlikte olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Üretim kaynaklı sorunlar (defo, yırtık , özürlü mal) için Whatsapp (0539 301 05 95)  hattımızla iletişime geçiniz, müşteri hizmetlerimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Üretim sorunu olmayan iade etmek istediğiniz ürünler için gönderi bedelini karşılayarak bize kargolamanız gerekir. Formu eksiksiz doldurup gönderiyi ;
1802244311159 kodu ile peşin ödemeli gönderim yapmak istiyorum diyerek
Aras kargoya Modakaşmir iadesi olarak teslim ediniz.


İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 14 gün sürebilir.

Değişim işlemleriniz için gönderim bedelini karşılayarak değiştirmek istediğiniz ürünü faturanızın arka kısmındaki alana hangi ürün ile değiştirmek istediğiniz bilgisini doldurarak 802244311159 kodu ile peşin ödemeli gönderim yapmak istiyorum diyerek olarak teslim ediniz. Ürün bize ulaştığında yeni ürünü gönderim bedeli bize ait olarak kargolayacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.