Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Kadın İkili Takım Modelleri

Takım giysiler, günümüzde en sevilen tesettür giyim ürünleri arasındadır. Pek çok kadın ne giysem diye düşünmek yerine takım ürünlere yönelmekte ve alt üst parçalar giyinmektedir. Günümüzde hem spor, hem şık hem de daha resmi modellerde takım elbiseler üretilmektedir.

Kadın takım elbise çeşitleri, her kadının dolabında yer alması gereken ürünlerdir. Zira daha önce de belirttiğimiz gibi pek çok farklı duruma uygunluk sağlayabilecek takımlar üretilmektedir. Moda Kaşmir sitemizde yer alan takım ürünler de günlük hayata ve özel davetlere uygunluk göstermektedir.

Bayan takım elbise, özellikle tesettür giyim anlayışını benimseyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede ürün kombinlemek, çanta, ayakkabı ve şal seçmek oldukça kolay bir hal almaktadır.

Bayan takım elbise modelleri arasında şık modeller oldukça ilgi görmektedir. Resmi durumlarda kullanılabilecek bu parçalar, bazı takılar ile desteklendiği zaman şık bir davet kıyafeti olabilmektedir. Taş rengi takım en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Tercih edebileceğiniz bayan takım elbise seçeneklerinden bazıları şu şekildedir:

  • Riva Vatkalı Takım Bej

  • Çıtçıtlı Spor Takım Erguvan

  • Misa Takım Mint

  • Ekose Takım Siyah

  • Nomu Suit Siyah

Sitemizde yer alan çeşitli bayan takım elbise modelleri, kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmekte olup gün içerisinde rahatsızlık hissi vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların rahatı ön planda tutulmaktadır.

Takım Elbiselerle Ne Tür Çantalar Kullanılmalı?

Kadın takım elbise ürünlerini kullanmak isteyen kadınlar, çanta seçiminde kararsız kalabilmektedir. Çanta seçimi, kombininizin duruşunu tamamen değiştirecektir. Bu konu ile ilgili fikir edinmek için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  • Spor takım kıyafetler tercih eden kadınlar, büyük çantalar kullanabilir.

  • Spor kıyafetlerde sırt çantası kullanmak da seçenekler arasında yer almaktadır.

  • Şifon takım ürünlerini tercih eden kadınlar, çantalarının daha küçük olmasına dikkat etmelidir.

  • Resmi takım ürünlerinde siyah ve beyaz gibi sade renkteki çantalar tercih edilebilmektedir.

  • Resmi takım elbise tercih edecek kadınlar, el çantası kullanarak kombinlerini tamamlayabilmektedir.

Bayan takım elbise modelleri hakkında belirtilen çanta seçimi önerileri, kombin yaparken sizlere yardımcı olacaktır. Takım modellerine göz atmak ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara edinebilmek için sitemizi ziyaret edebilir ve zevklerinize uygun ürünlere göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.