Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Supreme Jakar Serisi Şallar

Supreme jakar serisinin yenilikçi kumaşı, farklı bir dokuma tekniği ile oluşturulan deseni ile piyasadaki çoğu şaldan farklı. Hem çok şık duruşu olan seri hem de oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü. Peki ya supreme jakarı diğer şallardan ayıran fark ne mi? Genel özelliklerini inceleyecek olursak; Isı yalıtımlıdır, elastik yapısı sayesinde şeklini koruma özelliğine sahiptir, bozulma yapmaz ve çift taraflı kullanılabilir.

Kırışmaz Şal

Jakar makinalarında üretilen seri çift kat olarak dokundu. Bu da demek oluyor ki ön ve arka yüzey arasında hava olduğundan iyi ısı yalıtım özelliği vardır. Özellikle sonbahar ve kış aylarında hem şık hem de sizi sıcak tutacak bir şala sahip olabilirsiniz Supreme Jakar serisi ile.  Dokunurken kumaşın desenli bölümleri çift kat şeklinde oluşur ve bu sayede tek renk olasına rağmen desenin hacimli yapısı sayesinde dinamik bir görünümü vardır. Sık bir şekilde dokunmuştur ve hem ön hem arka yüzü pürüzsüz olduğunda her iki tarafı da kullanılabilir. Oldukça hafif bir yapısı vardır. Ayrıca çift kat dokunmuş olması ve hacimli yapısı sizi korkutmasın. En kullanışlı olabilecek bir şekilde denemeler sonucu hem bu kadar hafif hem de özellikli bir şal ortaya çıkarmak gerçekten kolay olmadı.
Gün boyu başınızdan çıkarmasanız ile asla ağırlık hissetmeyeceğiniz seri ile , şeklini koruma özelliğine sahip olduğunda herkesin en çok sorduğu başta bozulma yapar mı sorusuna gönül rahatlığı ile yapmaz, nasıl bağlarsanız o şekilde kalır ve elastik yapısı sayesinde asıl şeklini geri alır cevabını verebiliriz. Tekstil sektöründe geniş kullanım alanına sahip jakar tekniği yeni serimizde uygulayarak bir yeniliği daha sizlerle tanıştırıyoruz.
Bir şalın hem işlevselliği hem de şık duruşu bizim için önemlidir. Supreme Jakar serisi her ikisini de bize vadediyor.
Dinamik yapısını hem kumaşın dokunuşundan itibaren hem de son halinde desen gücü ile hissedeceğiniz seriyi günlük kombinlerinizle de eşleştirdiğinizde spor kombinlerle de kullandığınızda etrafınıza casual bir şıklık dalgası yayacaksınız. Göz yormayan deseni ve jakar tekniğindeki iplik kullanımı ile açık ve koyu tonların birleştiği serinin kendinden ton sür ton yapısı ile de her türlü kombinlerinize katıldığında zenginlik katacak ve görünümü güçlendirecektir. Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için hemen Jakar Serisi kategorimizi ziyaret edin.

Supreme jakar serisi, özel dokuma teknikleri kullanılarak üretilmiş modern görünümlü bir şal serisidir. Dokuma aşamasında kullanılan teknikler sayesinde kendiliğinden dalga desenine sahip olan bu şal türü oldukça kaliteli materyaller kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede kullanım ömrü açısından da tatmin edicidir.

Supreme jakar serisine dokuma aşamasında desen verildiği için çift taraflı olarak kullanılabilmektedir. Bu serideki her şalın arka ve ön yüzü birbirinin aynısıdır. İki yönlü kullanılabilen bir model olduğundan dolayı tek ya da çift kat olarak da rahatça kullanılabilir ve farklı şal bağlama stilleriyle uyum sağlayabilir.

Supreme Jakar Modelleri

Supreme Jakar modelleri, kendiliğinden bir dokuya sahip olduğu için düz renklerde üretilmektedir. Pek çok farklı renkte üretilen jakar şal, oldukça genç bir tarz yaratmak için ideal bir seçenektir. 15 farklı renk seçeneği ile sunulan Supreme Jakar serisinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de siyah jakar şal olmaktadır. Bu şal modeli hem günlük hem de şık kombinlere ayak uydurabilmektedir. Gece ve gündüz kıyafetlerinde kullanılabilir. Üstelik jakar serisindeki şallar kolay şekil alabilmekte ve gün içerisinde bozulma yapmaması sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır.

Supreme Jakar Şal Özellikleri

Supreme Jakar şal, oldukça modern ve dinamik bir yapıya sahiptir. Görünümü ile büyüleyen jakar şallar, pek çok avantaja sahiptir. Aşağıdaki listede supreme jakar şal özellikleri belirtilmektedir.

  • Hafif bir kumaşı vardır. Bu nedenle rahatça şekil verilebilmektedir.
  • Boyut olarak idealdir. Bu sayede istenilen modelde kullanılabilmektedir.
  • Ütü gerektirmeyen bir modeldir. Ancak isteğe bağlı olarak düşük ısıda ve buharsız olarak ütülenebilir.
  • Pek çok farklı renk seçeneği olmasından dolayı tüm kombinler için birden fazla renk şal tercih edilebilir.
  • Hafif olmasına rağmen iplikler sık bir şekilde dokunmuştur. Böylece iç göstermez ve güvenli bir şekilde kullanılabilir.
  • Narin bir kumaş olduğu için uzun ömürlü kullanım isteyenlerin elde yıkaması önerilmektedir.

Sitemizde yer alan 15 farklı Supreme Jakar serisi şalları görmek ve uygun fiyatlara edinmek için şal sayfamızı ziyaret edebilir ve kendinize en uygun şalları görüntüleyebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.