Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Starlight Serisi Şallar

Starlight şal modeli, günlük olarak en çok tercih edilen şal modelleri arasında rahatlıkla görülebilmektedir. Hemen hemen her kadının günlük hayatta en az bir kere de olsa bu tarz bir şal kullandığı bilinmektedir. Bu tercihin asıl sebebi ise bahsi geçen şal tipinin klasik ve şık bir görünüme sahip olmasıdır. Hal böyle olunca kadınlar da günlük kullanımlarında starlight şal modeline sık sık yer vermektedir.

Çiçek desenli şal, bu kategoride en çok görülen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle minimal çiçek desene sahip olan starlight şal modelleri, çoğu kadın tarafından başlıca tercih edilen modellerden birisidir. Modellerin yanı sıra bu şalların sahip oldukları özellikler de tercih edilmelerini etkilemektedir.

Starlight Özellikleri

Günümüzde pek çok kadın tarafından tercih edilen ve sevilerek kullanılan starlight şal modelleri, birbirinden farklı desenleri ile alıcıya sunulmaktadır. Yıldız desenli şal modellerinin yanı sıra buna benzer daha pek çok şal çeşitlerinin olduğunu görmek mümkündür. Ancak bu şalların tercih edilmesini sağlayan asıl etken özellikleridir. Peki, starlight şalların özellikleri nelerdir?

  • Kaliteli bir kumaş olmasının yanında kenarlarının İtalyan dikişli olduğu görülebilmektedir.
  • Her mevsim kullanıma uygundur.
  • Kumaşı Medine ipeği olarak bilinmektedir.
  • Çift kullanımın yanı sıra tek kat kullanımlarda da gün içerisinde bozulma yapmadan kullanma avantajı sunmaktadır.
  • Özel günlerde ve günlük hayatta kullanılabilir.
  • Özel bir teknoloji ile üretilen starlight şallar, karanlıkta veya flash ışıklarda desenlerinin parlamasını sağlar.
  • Başta kayma yapmadığı gibi aynı zamanda ağırlık hissi de bırakmamaktadır.
  • Arka ve ön yüzünün bir farkı yoktur ve her iki taraf da kullanıma uygundur.
  • Makinelerin hassas programları bu şalların temizliği için uygundur.
  • Düşük ısıda ütülemeye uygundur.

Starlight Nasıl Kombinlenir?

Leopar desenli şal gibi ağır desenli şalları da içerisinde barındıran starlight şal modelleri, günlük kullanıma uygun olan daha minimal desenleri de bulundurmaktadır. Özel bir geceye davetliyseniz ve abartılı ve aynı zamanda şık olmak istiyorsanız, tek renk kıyafetiniz ile leopar desenli şal kombini yapabilirsiniz.

Siyah starlight şal modelleri ise oldukça avantajlı olmakla birlikte hem özel günlerde hem de günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Yine sade bir kıyafet kombini ile bu şalları bir bütün haline getirerek ortaya hoş görüntüler çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.