Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Silver Serisi Şal Modelleri ve Fiyatları

İçeriğinde 18 farklı desen çeşidi bulunan silver desenli şal modelleri iki yüzlü olarak tasarlanır ve her mevsim kullanmaya uygundur. Etkileyici ve ilgi çekici kombin renklerinden oluşan Silver desenleri, genellikle gümüş ve siyah renklerinden oluşan desenleri hem klasik kombinlerde hem de şık kombinler için birebir olmaktadır.

Silver Serisi Modelleri

Silver serisi içeriğinde bulunan gümüş rengi, diğer renklerle uyumu düşünüldüğü zaman günlük kullanılan renk tonları ile rahatlıkla kombinlenebilir. Üstelik silver serisi modellerinde bulunan renkleri aynı renk tonlarındaki kombinlerle kullanabilirsiniz. Günlük ve şık kombinlerinizde kullanabileceğiniz silver şal modelleri,

  • Silver şal modelleri dokusu ile baştan kaymaz ve günlük kullanımda modelleri hemen bozulmaz.
  • Hem yazlık hem kışlık kombinler için rahatlıkla kullanabilir.
  • Tüm şal modellerine uyar ve rahat bağlama imkânı sunar.
  • Nötr renklerden olan gri şal modelleri renkli kombinlerle ve düz modellerle kombinlenebilmektedir.
  • İster tek katlı ister çift katlı olarak kullanabilir, gün boyu bozulmadan rahat kullanımı sayesinde şalınızı kullanabilirsiniz.

Silver Serisi Nasıl Kombinlenir?

Her ortam içerisinde tercih edebileceğiniz gümüş şal modelleri, tüm ten renklerine uygundur ve gümüş rengine uyan renklerle kombin yaptığınızda kusursuz bir görünüm ede edebilirsiniz. Silver serisi içeriğinde bulunan şal modellerini kombinlerken,

  • Gümüş şal modelleri ile siyah veya gümüş renkli abiyelerinizle kombin yapabilirsiniz.
  • İş hayatınızda, düğünlerde, klasik bir gününüzde, okula giderken ve daha pek çok yerde tarzınıza uygun kombinleyebilirsiniz.
  • Silver serisi içeriğinde bulunan zikzak desenli şal modeli ve zoma desenli şallar oldukça şık şallar olmakla beraber şık ortamlarda kullanılabilir.
  • Hint desenli şallarla birlikte puan desenli şallar, art desen şal, günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz modellerden biridir.
  • Silver serisi içeriğinde bulunan Stripe desen şal modelleri, Puantiye şal modelleri, çizgi desenli şal modelleri daha sade olan modellerdir.

Silver serisi içeriğinde bulunan zen desenli, fırça desenli, dama, monokrom, zebra, brush gibi birçok desende mevcuttur. Bu sayede tamamen zevkinize ve tarzınıza uygun seçebileceğiniz pek çok model bulunmaktadır. Silver desenli şal modelleri her tesettürlü kadının dolabında bulunması gereken özel parçalardan olmaktadır.

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.