Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

  1) Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

    
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür.
    
İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG KARGO ile göndermenizi       rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Modakaşmir Elektronik Mağazacılık  anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

  Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi Adı-Soyadı ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız. 
  İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz,     birkaç gün sürebilir. 

İade Adresi: Modakaşmir Elektronik Mağazacılık  Taya Hatun Mahallesi Çakmakcılar Yokuşu Büyük Yeni Han Eminönü Fatih /İstanbul (0850) 532 57 67

2) Kargom ne zaman ulaşır ? 

 Siparişleriniz; modakasmir.com'a ulaşan tarih ve saate göre, hızlı bir şekilde kargolanmaktadır. Siparişleriniz Mng Kargo ile adresinize ulaştırılmaktadır. Siparişinizin Mng Kargo 'ya teslimatından sonra  MngKargo tarafından siparişiniz esnasında iletmiş olduğunuz telefon numarasına Sms ile bildirim yapılmaktadır. Ek olarak www.modakasmir.com anasayfasında yer alan sipariş takibi kısmında sipariş numarınızı girerek kargo takibinizide yapabilirsiniz.

3) Modakasmir .com 'da Kargo ücreti öder miyim ?

Modakaşmir 'de  (kredi kartı havale/eft seçenekleri için) alt limit 90 TL ve üstü şal , eşarp ve tesettür giyim alışverişlerinde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. 

4) Modakasmir.com 'da Kapıda ödeme ücreti öder miyim ? 

Modakasmir'de  90 TL üstü alışverişlerde  kapıda ödeme ücreti alınmamaktadır. 90 TL altındaki siparişleriniz için (Kapıda Ödeme için 9 TL , Kredi kartı , Havale /Eft için 5 TL) kargo ücreti alınacaktır.