Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Kısa Çizgi Dokuma Medine İpeği Şallar

Kısa çizgi dokuma Medine ipeği, kadınlar tarafından günlük kullanımlarda tercih edilen şal modelleri arasında yer almaktadır. Tesettürlü olan pek çok kadın hem özel günlerinde hem de günlük hayatta şal kullanmayı tercih etmektedir. Şal kullanımının tercih edilmesinde ise bu kategorilerin özellikleri etkili olmaktadır. Çünkü şalların sahip oldukları özellikler kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir.

Medine ipeği şal denildiği zaman akla ilk gelenler arasında kısa çizgi dokuma Medine ipeği yer almaktadır. Medine ipeği kullanılarak üretilen şal modelleri, oldukça hafif ve kullanışlı olmaktadır. Hem günlük olarak hem de özel günlerde tercih edilebilen bu şal türünün farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Hem renk seçenekleri hem de özellikleri, bu şalın tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Kısa Çizgi Dokuma Medine İpeği Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Kısa çizgi dokuma Medine ipeği, bir şal türü olarak sunulmaktadır. Şal türü olmasına rağmen ve hemen hemen her kadının tercih ettiği bir ürün olmasına rağmen isim ve özellik olarak pek bilinmemektedir. Bu nedenle ismi hakkında inceleme yapan kadınlar, bu şal türünün özelliklerini de yakından incelemektedir. Kısa çizgi dokuma Medine ipeği şallarının özellikleri şunlardır:

  • Kenarları İtalyan dikişli olan şal modelleri arasında yer almaktadır.
  • Hem çift hem de tek kat kullanılabilir ve gün içerisinde bozulma yapmaz.
  • Medine ipeği kullanılarak üretilmektedir.
  • 19 renk seçeneği ile alıcılara sunulmaktadır.
  • Hafif olması sayesinde özel günlerde ve günlük hayatta rahatlıkla tercih edilebilmektedir.
  • Gün içerisinde kayma yaşanmaz.

Kısa Çizgi Dokuma Medine İpeği Nasıl Kombinlenir?

Kısa çizgi dokuma Medine ipeği, sahip olduğu renklere göre kombinlenebilmektedir. Tek renk üzerine üretilen ve buna bağlı olarak farklı pek çok renk sayısına sahip olan bu şal türü, kişilerin zevklerine ve tercihlerine göre kombinlenebilmektedir.

Örneğin, beyaz kısa çizgi dokuma Medine ipeği kullanacak olan bir kişi, bu şalı abartılı kombinlerinde kullanabilir. Bu şallar tek renk olduğu için kıyafette sadelik her zaman için öncelik değildir. Ancak daha canlı renklerde bulunan şal modellerinde yapılacak olan kombin, diğer bütünlüklere göre daha zor olabilmektedir. Bu nedenle örnek kombinleri incelemenizde fayda olacaktır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.