Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Şal Modelleri

Şal modelleri, günümüzde geçmişe nazaran çok daha fazla çeşitte üretilmektedir. Tesettür giyimi benimseyen kadınlar için şal en önemli ürünler arasındadır. Eşarp modellerinden çok daha modern bir görünüme sahip olan şallar, oldukça kolay kullanımlı ve şık ürünlerdir.

Şal ürünleri, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanılan materyal, iplik türü, boyut, desen, doku, baskı, renk gibi pek çok kategoriye ayrılan şal modelleri, her kadının kendi zevkine uygun seçimler yapmasını çok daha kolay bir hale getirmektedir.

Şal modelleri oldukça fazladır. Yaz ve kış aylarında rahatça kullanılabilecek pek çok model mevcuttur. Aşağıdaki listede şal modelleri sıralanmaktadır.

  1. Desenli Medine ipeği şallar, oldukça konforlu kullanım sağlayan modern şal modelleri arasındadır.
  2. Kendiliğinden bir dokuya sahip olan ve çift kat olarak da kullanıma uygun olan jakar şallar, günümüzde en popüler olan şal modelleri arasındadır.
  3. Caz şallar, ince ancak iç göstermeyen bir yapıdadır. Bu sayede başta ağırlık yapmadan kullanılabilmektedir.
  4. Düz renkli şal modelleri, her kadının dolabında mutlaka olması gereken şallar arasında yerini almaktadır.
  5. 100’ü aşkın renk seçeneği bulunan pamuk şallar, %100 pamuktan üretilmiştir. Bu sayede hem konforlu hem de uzun ömürlü şal modelleri arasındadır.

Yukarıda belirtilen her bir şal modelinin kendi içerisinde farklı serileri bulunmaktadır. Bu nedenle Moda Kaşmir web sitemizde sayısız renk ve modelde üretilen şallar mevcuttur. Günlük, şık, yazlık, kışlık, tok gibi pek çok farklı şal modellerini sitemizden edinebilmeniz mümkündür.

Şallar İçin Kombin Önerileri

Kıyafete uygun şal seçimi oldukça kolaydır. Zira kıyafet ve şalın aynı renk olmasına gerek yoktur. Şal seçiminizin kombininizi tamamlaması için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.

  1. Şık bir yere gideceğiniz zaman kendinden dokulu şal modellerini tercih edebilirsiniz.
  2. Günlük kombinler için pamuk şallar hem konforlu hem de renk açısında oldukça uyumlu seçenekler olacaktır.
  3. Şal seçiminizi kıyafetiniz ile aynı renkte yapmanıza gerek yoktur. Zır renkler kullanarak da güzel bir kombin yapabilirsiniz.
  4. Kombin yaparken şal seçiminde zorluk çekiyorsanız, krem ve siyah gibi her renge uygun olan şallara yönelebilirsiniz.
  5. Davetler için kombin yapıyorsanız yansımalı parlak şallara göz atabilirsiniz.

Moda kaşmir web sitemizde yer alan sayısız şal modeline göz atabilir ve kendinize uygun şalları görüntüleyebilirsiniz. Şallarımız kayma yapmamakta ve tahrişe sebep olmamaktadır. Bu sayede istediğiniz şal modelini güvenle satın alabilmeniz mümkün olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.