Şal

Cilt Tonunuza Göre Şal Seçimi Nasıl Olmalı?

16 Şubat 2021
Cilt Tonunuza Göre Şal Seçimi Nasıl Olmalı?

Hepimiz biliyoruz ki ne kadar iyi bir kombin yaparsak yapalım kombini yükseltici detay şal/eşarbı yanlış seçtiğimizde tüm kombin helak oluyor hatta bizim modumuzu bile düşürdüğü oluyor. Çoğu kişinin başına gelmiştir o gün çok iyi hissetmesine rağmen yanlış şal rengi tercihi yüzünden çevresinden ’bugün hasta gibisin?’, ‘iyi misin?’ gibi feedbackler aldığı.

Şalda Yenilik: Supreme Jakar Serisi

01 Şubat 2021
Şalda Yenilik: Supreme Jakar Serisi

Supreme jakar serisinin yenilikçi kumaşı, farklı bir dokuma tekniği ile oluşturulan deseni ile piyasadaki çoğu şaldan farklı. Hem çok şık duruşu olan seri hem de oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü. Peki ya supreme jakarı diğer şallardan ayıran fark ne mi?

Kıyafete Göre Eşarp Seçimi Nasıl Olmalı?

22 Aralık 2020
Kıyafete Göre Eşarp Seçimi Nasıl Olmalı?

Eşarpları ele alacağımız bu yazıda geçmişte çok daha popüler olan, şalların üretilmesi ve popülerleşmesiyle tahtını şallara kaptıran eşarpların son dönemlerdeki yükselişini konuşacağız. Sadece belirli bir yaş seviyesinin üstünde görmeye alışkın olduğumuz, klasik kombinlerle özleşleşen yaşı olduğundan biraz daha büyük gösterdiğine inanılan eşarp dosyası aslında hiç de düşünüldüğü gibi değil!

Kolay Şal Bağlama Modeli - Melanj Jakar Serisi

10 Aralık 2020
Kolay Şal Bağlama Modeli - Melanj Jakar Serisi

Melanj Jakar serisinin 4 farklı deseni ve yumuşacık dokusunu keşfetmediysen beraber inceleyelim.

Yumuşacık dokusunu yüksek oranda pamuk ve yün karışımından alıyor. Bu da bir şaldan beklediğimiz en önemli şey olan rahatlık ve kolay kullanımı bize sunuyor.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.