Sade ve Şık: Düz Renkli Şallar

24 Mart 2022
Sade ve Şık: Düz Renkli Şallar

Sade ve şık düz renkli şallar en fazla tercih edilen şal modelleri olmaktadır bununla beraber düz renkli şal modelleri mevsime uygun olarak seçilebilmektedir. Bununla beraber fazla kullanılan düz renkli şal modellerine bakıldığında tesettürlü hanımların olmazsa olmazlar listesinde bulunan ve her kombine uyum sağlayan modelleri seçebilirsiniz. 

Bu modeller kahverenginin tonları, siyah şal, beyaz, gri, pudra rengi gibi birçok düz renkli şal neredeyse her mevsime uygun olmaktadır. Bununla birlikte siyah kadar kullanışlı olan bir diğer renk ise beyaz olmaktadır ve tüm kombinlerde zahmetsiz bir mükemmel uyum sağlar.

Düz renkli şal modellerimizi incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

En Fazla Tercih Edilen Düz Renkli Şallar

En fazla tercih edilen düz renkli şal modelleri bakıldığı zaman özellikle açık kahve tonları ile birlikte sütlü kahve modelleri her kombine uyum sağlayan şal renkleri olmaktadır. Bununla birlikte kırmızı şal renk tonları da son dönemde en sevilen modeller olmaktadır. Özellikle her gün yeni bir kombin paylaşımı yapan popüler İnstagram hesaplarında sıklıkla kahve tonları görülmektedir, bunun dışında en fazla tercih edilen düz renkli şallar,

  • İpek şal modelleri bakıldığı zaman en fazla tercih edilen şal modelleridir ve ipek şallar genellikle nude renkleri ile oldukça fazla rağbet görmektedir.

  • Ten rengi olarak veya yeşil şal modelleri olarak adlandırılan şal modelleri ile beraber gösterişten uzak olması ve her kombin ile mükemmel bir ahenk yakalaması birçok yönü ile tesettürlü kadınlar tarafından sevilmektedir.

  • Mavi şal modelleri bakıldığında doğallık akımının hızlanması ile beraber sıklıkla sevilmektedir ve moda akımında doğallık akımının hızla yükselmesi ile dikkat çekmektedir.

Dün Renkli Şallar Nasıl Kombinlenir

Desenli şal modellerine göre düz şallar kullanımı kolay olan modeller olmaktadır. Bununla birlikte beyaz şal modelleri açısından birçok renk ile uyumludur. Bunun dışında sportif, şık ve abiye giyim için de düz renkli şallar kullanılabilmektedir. Nude renkler ile birlikte romantik renkler son sezonda en sevilen modeller olmaktadır.

Modakaşmir ile sağlanan düz renkli şal modelleri dolaplarda bulunması gereken şal renkleri ana renklerle birlikte olabilmektedir. Tek renk şalların en güçlü rakibi olan desenli şallar farklı renklerin bir arada ahenkli uyumu ile en fazla tercih edilen şal renkleri seçilebilir.

Ayrıca Desenli Medine İpeği Şallar ile Kendini Yansıt yazımız için de linke tıklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.