Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Pure Desen Medine İpeği Şal Modelleri ve Fiyatları

Pure desen, sitemiz bünyesinde siz müşterilerimizle buluşmakta olan şal modelleri arasında önemli bir yere sahiptir. Bu anlamda birçok farklı renkte üretilmekte olan Pure desenli şal modelleri, kırçıllı bir yapıya sahip olarak oldukça sade ancak bir o kadar da şık olarak görülmektedirler.

Pure desenli şal modellerinin her biri farklı renklerde üretilmekte olmalarına hitaben de, her bir farklı kombininiz için ideal şal yapısına sahiptirler. Bu anlamda kıyafetleriniz yanında hem arka planda kalmayacak hem de kıyafetinizi öne çıkararak asil bir görünüm yakalamanızı sağlayacak olan Pure desenler, oldukça tercih edilen bir şal modeli olarak gözler önüne serilmektedirler.

80 farklı rengin yanında 16 farklı desene sahip bir seride yer alan Pure desenli şallar, sizlere zarif bir görünüm katarak her ortamda öne çıkmanızda yardımcıdırlar.

Pure Desenli Medine İpeği Şal Özellikleri

Pure desenli her bir şal, kullanımı ve bakımı oldukça kolay olmasının yanında yüksek kalite standartlarına sahip olan Medine ipeği kullanılarak elde edilmektedir. Bu anlamda Medine ipeği şal modellerinin her birinin özellikleri de oldukça kullanışlıdır.

Medine ipeği şal modelleri, başınız üzerinde ağırlık yapmazlar ve bu anlamda konforlu kullanım sağlarlar. Aynı şekilde İtalyan dikişli kenarları bulunur ve başınızdan kayarak gün içerisinde rahatsızlık vermez, problemlere neden olmazlar.

Bunların yanında hem çift katlı hem de tek katlı olarak kullanılabilir ve bu anlamda farklı şal dizaynlarına da olanak sağlarlar. Bunların yanında ise her farklı mevsim için ideal bir kullanım sağlamaktadırlar. Hem ön hem de arka yüzeyleri aynı şekilde yapılandırılmış olmasının yanında bu seride bulunan her bir Pure desenli Medine ipeği şal, normal Medine ipeği şallardan daha hafif gramajlarda yani ince olarak yapılmışlardır.

Pure Desenli Medine İpeği Şal Bakımı

Desenli Medine ipeği şalların her biri makinede yıkamaya uygundur. Buna göre makinenizin hassas ayarlarında yıkayarak sererek kurutmanız önerilmektedir. Bunların yanında ütülerinizin düşük ısıya sahip ayarlarında dikkatli bir biçimde ütüleyebilirsiniz. Boyutları ise 80*200 olarak ayarlanmıştır ve bu anlamda ideal olarak tanımlanırlar.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.