Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Desenli Medine İpeği İnci Serisi Gri Şal Modelleri ve Fiyatları

İnci serisi gri şal modelleri arasında pek çok farklı şal modeli öne çıkmaktadır. Bu anlamda sitemizin değişmez ve kalitesini öne koyan inci serileri içerisinde pek çok farklı renge özgü, değişik modellere ve desenlere sahip şallar öne çıkmaktadır. İnci serisi gri şallar ise, bu şal modelleri arasında oldukça tercih edilenlerden biridir.

İnci serisi gri şallar, genel anlamda beyaz arka planın üzerinde oluşturulmuş farklı gri desenler ile tanımlanabilmektedirler. Bununla birlikte desenlere örnek olarak dalga desenleri, çizgiler, G desenleri, daireler ve daha birçok farklı desen verilebilmektedir.

Size en çok uyum sağlayacak olan gri şal modellerini tercih ederek farklı kıyafetlerinizle kombin oluşturabilir ve kalitenizin yanında hassas ruhunuzu da öne çıkarabilirsiniz.

İnci Serisi Gri Medine İpeği Şal Özellikleri

İnci serisi içerisinde üretilmiş olan her farklı desen ve renkteki şal modellerinin her biri, prestijli bir kumaş olan Medine ipeği kullanılarak elde edilmiştir. Bu anlamda Medine ipeğinin özellikleri de oldukça kullanışlı ve kaliteli olarak öne çıkmaktadır.

Bununla birlikte ilk olarak Medine ipeği şal modellerinin özellikleri arasında başınızda ağırlık yapmadan gün içerisinde size konfor sağlaması gelecektir. Bunun yanında kayma problemini de tamamen ortadan kaldırmalarının yanında İtalyan kenar dikişlerine sahiptirler. Aynı anlamda hem çift hem de tek katlı olabilecek şekilde her mevsimde ideal kullanım sağlarlar. Buna hitaben şık yapıları sayesinde gündelik, gece ve özel gün kullanımına da olanak vererek ışıltınızdan ödün vermemenizde yardımcı olurlar.

İnci Serisi Gri Medine İpeği Şal Özellikleri

İnci serisi Medine ipeği şal modellerinin her biri, farklı renklere ve desenlere sahip olsalar da kullanım açısından da şıklık açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadırlar. Buna göre ilk olarak makinede yıkamaya el verişli olduklarından bahsedebiliriz. Buna göre çamaşır makinenizin hassas ayarında yıkama yapabilirsiniz. Kurutma makinesinde değil, sererek kurutmanızın önerilmesinin yanında ise ütüye gereksinim duymazlar. Kırışmaz doku yapıları sayesinde ütüsüz bir şekilde kullanımınıza olanak sağlamakta ve gün içerisinde de kırışma yapmamaktadırlar.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.