Sort
Sadece Stoktakileri Göster

İnci Serisi Şal Modelleri

Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz “Uyumlu” şal düşüncesinden yola çıkarak hazırladığımız Medine İpeği Şal koleksiyonun en özel parçası inci serisidir. Serinin çıkış noktası her ne kadar “Her yerde, her zaman” olsa da temeli beyaz renktir. Her renk ve kombinle uyumlu beyaz rengi farklı desenlerde bir araya getirerek oluşturulan bu özel seri tarzınıza ışıltı getirecek!

Tesetttür Abiye Şal Tasarımlarının En Işıltılısı

Tesettür abiye şal denilince akla gelen Medine İpeği Şal kategorisine farklı bir dokunuş getiren İnci Serisi, desenli şal tasarımları arasında da özel bir yere sahip. Tasarımlarının kırışmaz, kolay şekil alır ve parlak doku detayları Medine İpeği Şal tasarımlarını tesettür abiye şal kategorisinde ilk sıralara çıkarıyor. Medine İpeği’nin ışıltılı pastel dokusu sayesinde abiyelerinizde şık, günlük kombinlerinizde klasik tarzınızı yansıtabileceksiniz.


Bu kategorinin en özel parçalarından olan İnci Serisi Mint Şal ve İnci Serisi Vizon Şal tasarımları tesettür abiye şal seçeneklerinde sıklıkla tercih ediliyor. İnci beyazlığının üzerine detaylandırılmış birbirinden farklı tarzlarda desenler sayesinde abiyelerinizde şık ve zarif görünümü yakalamanız çok kolay!Bu ışıltılı seri, mezuniyet, düğün, nişan gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz çok özel bir alternatif. Aynı zamanda günlük kıyafetlerinizde de İnci Serisi %100 Medine İpeği desenli şal tasarımlarına şans verebilirsiniz.

Aynı Şal İki Farklı Tarz

Tesettür abiye şal ya da günlük şal olarak değerlendirdiğimiz İnci Serisi Şal kategorisinde aynı şalı iki farklı tarz için kullanmak mümkün. Örneğin, İnci Serisi Vizon Şal modellerinden Asimetrik Desenli Şal seçeneğini okul, iş, toplantı gibi çeşitli yerlerde giyebileceğiniz gibi abiye elbiselerinizle de kullanabilirsiniz. Üstelik her iki farklı tarzda kombinle de oldukça zarif duracaktır.


Serideki tüm şal desenleri ve renkleri için aynı durum geçerli olmasının yanı sıra zamansız tasarımlar olması sayesinde İnci Serisi Kapsül, gardırobunuzun en temel parçası olacak!

Günlük Kombinlere Klasik Dokunuşlar

İnci Serisi Siyah Şal kategorisinden yola çıkarak bu şal tasarımlarının özel günlerde kullanımının yanı sıra günlük kullanımlar için de çok şık olacağını belirtmek isteriz. Özellikle Medine İpeği Şal kategorisinde alışılmışın dışına çıkılan bu tasarımlar ile siyah ve beyazın uyumunu harika bir şekilde bir araya getirdik. Her kombinle uyumu bakımından siyah detaylı şal modelleri serinin gözde tasarımlarından birisidir.


Her zaman kullanılabilirlik adına beyaz teması üzerine işlenen vizon, gri, lila, siyah, acı kahve ve mint renkleriyle günlük şıklığınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.


Son yılların tesettür trendi elbise, kot kombinler ya da takımlar ile kullanabileceğiniz İnci Serisi; şal yalnızca klasik görünüm değil, spor kombinlerinizde dahi oldukça uyumlu görünecektir. Özellikle klasik takımlarınız ve elbiselerinize renk katacağınız İnci Serisi Şal modellerini her mevsim, her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Dama Desen, Zebra Desen, G Harfi Desen, Zen Desen, Çizgi Desen, High Line Desen, Hoop Desen, Number Desen, Asimetrik Desen, Romen Desen gibi daha birçok farklı desende Medine İpeği Şal tasarımı ile günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz o kadar çok alternatif var ki!

Trend Kombinlerin Tamamlayıcısı Medine İpeği Şal

İnci Serisi şal ile oluşturulan Desenli Medine İpeği Şal trendini devam ettiren detay, trend parçalarla harika görünümüdür. Belirli bir kıyafet tarzının ya da çeşidinin yanı sıra trend renklerle bir arada kullanımı İnci Serisi’ni vazgeçilmez şal tercihi haline getiriyor. İnci Serisi Acı Kahve, İnci Serisi Gri, İnci Serisi Lila Şal Tasarımları son yılların trend renklerinde kombinlerle kullanabileceğiniz alternatiflerdir. İnci Serisi Medine İpeği Şal seçeneklerimizin desenleri ile kombinlerinize zarif detaylar eklerken tarzınıza klasik ama göz alıcı dokunuşlar kazandıracaksınız.


Trend renkler arasında vizon ve mint renklerini kullanacağınız kombinlerinizi İnci Serisi Şal seçenekleri ile tamamlayabilirsiniz. Aynı ton kıyafetlerinizi tamamlayacağınız yine aynı tonlarda şal seçeneklerinin yanı sıra uyumlu renklerde desenlerle de şıklığı yakalayabilirsiniz.


Trend kombinlerinizin tamamlayıcısı Medine İpeği İnci Serisi Şal modellerimiz her mevsim kullanabileceğiniz iç göstermez yapıda olduğu gibi kolay şekil alınabilirliğiyle de ilk tercihiniz olacak. Aynı zamanda Medine İpeği’nin rahatlığını ve ışıltısını İnci Serisi ile yaşayabilir, gün içinde saatlerce şekli bozulmadan kullanabilirsiniz.


Kumaş dokusu, şekil ve renk seçeneği, kaliteli duruşu ile İnci Serisi her zaman ışıltınıza ışıltı katacak şekilde sizler için tasarlandı.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.