Pamuklu Vual Şal Özellikleri

26 Nisan 2022
Pamuklu Vual Şal Özellikleri

Pamuklu vual şal özellikleri genel olarak %100 pamuktan üretilen rahat ve hafif şal modelleri olmaktadır. Fransızcadan gelen Vual kelimesi ince örtü anlamına gelir. Kaygan ve parlak yapıya sahiptir bu sebeple ipek kumaşa benzetilebilmektedir. Seyrek ve ince numaralı olarak dokunarak yapılır.

Vual kumaş modelleri ile desenleri, renkleri ve aynı zamanda kullanılan alanlar konusunda oldukça zenginlik göstermektedir. Pamuk vual şal modelleri organik bir yapıda bulunur bu sebeple insan vücuduna bir zararı bulunmaz, alerjik ve benzeri tarzda rahatsızlıklara yol açmamaktadır. Teri emer bu sayede rahat bir giyim kalitesi sunulur. 

Neden Pamuklu Vual Şal Kullanılmalıdır?

Pamuklu vual şal modelleri çeşit, desen ve renklerle birlikte sınırsız çeşidi bulunur. Özellikle ilkbahar ve yaz kıyafetleri için ideal bir kumaş türü olmaktadır. Bununla beraber hassas cilde sahip olan kişiler için ideal bir kumaş olmaktadır. Genel olarak vual pamuk şal modelleri şık ve zarif bir görüntüye sahip olmaktadır. Neden pamuklu vual şal kullanılmalı bakıldığında,

  • Vual pamuk şal kumaş çeşitleri tüm yaz ve ilkbahar mevsimleri için ideal bir kumaştır bu sebeple tesettür modasında sıklıkla tercih edilen modellerdir.

  • Her kadının dolabında yer etmesi gereken pamuklu vual şal modelleri hafif dokuma düz bir kumaştır.

  • Nefes alabilen ve terletme yapmayan kumaş modelleridir, pamuktan üretilmiştir.

Pamuklu Vual Şal Modelleri

Pamuklu vual şal modelleri birçok desen ve renk çeşitliliğine sahiptir. Bu sebeple istediğiniz pamuklu şal modellerini seçerek kombinlerinizle uyum sağlayan modelleri kullanabilirsiniz. Tesettür giyim de geniş bir yer eden vual kumaşlar hava geçirgenliği olan ürünlerdir bu sebeple tesettür modasında kullanılan bu şallar en sıcak havada bile terletmez.

Saf pamuktan elde edilen vual kumaşlar kırışmaya müsaittir fakat bozulmayan yapısı bulunur bu sebeple kolay bir şekilde kırışmaz. Yaz aylarında sıkça tercih edilen pamuklu vual şal modelleri ince yapısına göre açık tonları iç göstermez, kolay ütülenebilir yapısı ile birlikte birçok model Modakaşmir avantajı ile sağlanmaktadır. Çok konforlu bir kullanım sağlayan bu modeller geniş renk kartelasına sahiptir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.