Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Pamuk Jakar Serisi Şal Modelleri ve Fiyatları

%100 pamuk kumaştan üretilen Pamuk Jakar serisi şal modelleri, Jakar dokuma teknolojisi ile üretilmiştir. 4 farklı desen şeklinde üretilen pamuk şal modelleri dalga deseni, leopar, damla, sarmaşık desenleri ile öne çıkmaktadır. Tesettürlü kadınların dolabında bulunması gereken ürünler arasında bulunan pamuk Jakar serisi, sportif ve modern tarzlar için çok uygundur.

Pamuk Jakar serisi, şalın modeline göre ve rengine göre rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Bununla birlikte klasik ve günlük kombinleriniz içinde pamuk Jakar şal modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bununla birlikte şık bir davet veya günlük kullanımlar için şal modellerini kombinleyebilirsiniz.

Pamuk Şallar Nasıl Kombinlenir?

Tesettür kombinlerde olmazsa olmaz olan pamuk Jakar şal modelleri rahat ve ferah olması ile birlikte iyi görünmek için ideal bir tercih olmaktadır. Pamuklu şal kombinleri konusunda özellikle yaz aylarında bunaltıcı havalarda sıcaklığını minimum seviyede hissetmek için pamuk şalları kullanabilirsiniz. Pamuk şallar,

  • Jakar pamuk şallar farklı ve renk seçeneği modelleri ile birlikte dolabınızda bulundurmanız gereken parçalar arasındadır.
  • Sadece yaz aylarında değil çift katlı olarak kış aylarında da kullanabilirsiniz.
  • Jakar pamuk şallar sahip oldukları özellikler ile birlikte en fazla kullanılan şal modelleridir.
  • Pamuk şallar her iki tarafı kullanılabilir ve bununla birlikte uzun süreli kullanımda bozulma yapmaz.

Pamuk Jakar Şal Özellikleri

Jakar pamuk şallar esnek yapısı ile beraber gün içerisinde yapısını koruyan modellerden biridir. Isı tutma özelliği bulunur ve her mevsim konforlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Pamuk Jakar şal modelleri kullanmak isteyen tesettürlü kadınlar ek olarak yapmaları gereken bir durum bulunmaz ve acil kombinlerde bile rahatlıkla kullanabilirler. Pamuk Jakar şal özellikleri konusunda,

  • Pamuk Jakar şallar hafiflikten yana olan kadınlar tarafından tercih edilen şal modelleridir.
  • Uzun süre bozulmadan kullanılabilir ve günlük kombinler için uygundur.
  • Pamuk Jakar serisi damla desenli, dalga desenli, leopar desenli gibi desenleri bulunur bununla birlikte zengin bir renk aralığına sahiptir.
  • Pamuklu şal kombinleri yapmak keyifli birçok stil oluşturmanıza olanak sağlar ve kullanışlı şal modelleri olduğu için her kombinle uyum sağlayabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.