Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Boyunluklu Bone Modelleri ve Fiyatları

Boneler, genel anlamda şalınızın altında bulunmakta olan, saçınızın yerinden çıkmasını ve bozulmasını önlemekler birlikte şalınızın da her an hoş bir görünüme sahip olmasını güvence altına alan önemli araçlardır. Bu anlamda bone modellerinin her biri farklı amaçlara hizmet etmektedir. Dikişsiz boneler, fırfırlı boneler ve boyunluklu boneler, farklı sebeplerle kullanılmaktadır.

Bir bone seçiminde en önemli durumlardan bazıları ise bonenizin kullanımının kolaylığı, bakımının kolaylığı, duruşu, yapıldığı materyal ve elbette gün içerisinde size sorun çıkarmaması olacaktır. Her farklı boneyi seçerken mutlaka bu özelliklere dikkat etmeniz gerekecektir. Böylelikle uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz ve rahat edeceğiniz bir bone modeline sahip olabilirsiniz.

Boğazlı boyunluklar genel anlamda tesettürlü kadınların şallarının altında hoş ve rahat bir yapıyı kontrol altına alacak şekilde düzenlenmektedir. Bu sebeple de boyun kısmının da sizi rahatsız etmemesi oldukça önemlidir. Böylelikle bonenizin altında konforunuzu sağlayabilir ancak dışarıdan da asil ve aynı zamanda şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Boyunluklu Bone Özellikleri

Tesettür boğazlı boyunluklar, genel anlamda farklı şal modelleri altında kullanılmak üzere satın alınmaktadırlar. Bu anlamda şalınızın hoş bir görünüme sahip olabilmesi adına boyunluklu boneler idealdir.

Boğazlı boyunluk seçimleriniz için sitemizde işinize oldukça yarayacak bir alternatif sunulmuştur. Bu anlamda sitemiz bünyesinde bulunan boyunlu, penyeden elde edilmiştir. Buna hitaben esnek bir yapısı vardır ve başınızı ya da boynunuzu sıkmaz. Bununla birlikte izlere sebep olmaz ya da şalınızın altında saçlarınızın bozulmasını da önler.

Penye boyunluklar kolay bir şekilde makinede yıkanabilmelerinin yanında gün içerisinde sizi rahatsız etmeden kullanabileceğiniz tarzda üretilmiştir. Şalınızın görüntüsünü de bozmayacak şekilde bir yapısı vardır. Bu anlamda günlük hayatınızın her anında hoş bir görünüm elde ederken aynı zamanda kendiniz için de konfor sağlayabilirsiniz.

Bununla birlikte boğazlı boneleriniz için en iyi adresiniz sitemiz olacaktır. Bu anlamda her bir bone modelinde olduğu gibi uygun fiyatlarla sizlerle buluşturma amacı ile hareket etmekteyiz. Buna göre bone ve şal modelleri için farklı seçenekler arasından dilediğinizi satın almanız mümkün kılınmıştır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.