Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Multicolor Serisi

Multicolor şal tek renk parçalardan hoşlanmayan, renkli karakterlerine uygun giyimler arayanlara uygun seçenekler sunmaktadır. En trend renk ve desenlerden meydana gelen bu seri içinde 6 renk desen birbiriyle uyumlu bir şekilde kullanılmıştır.

Bunun yanı sıra ipekten imal edildiği için parlak yapısı daha güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Böylece yapılan kombinleri uyumlu bir şekilde tamamlayamaya izin verir. Birinci sınıf kumaşlardan yararlanıldığı için uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri bu kategoriden bulmanız mümkündür. 

Bu kapsamda ne kadar yıkarsanız yıkayın, problem yaşamadan ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Bunun için sadece hassas modda çamaşır makinesine atmanız gerekir. Özel kumaşı sayesinde sererek kurutabilir, ütüleme ihtiyacı olmadan sorunsuz şekilde yararlanabilirsiniz.

Eğer birbirinden farklı çok renkli şal modelleri arıyorsanız, bu kategorimizde size en uygun modelleri görebilir, uygun fiyatlarımızla aralarından bir tercihte bulunabilirsiniz. 

Multicolor Şal Serisi Özellikleri

Multicolor şal ipek kumaştan imal edildiği için hem şık hem de kaliteli parçalardan meydana gelir. İpeğin esnekliği sayesinde şalları kolay bir şekilde bağlayabilir, böylece evden daha kısa sürede çıkabilirsiniz. 

Esnek yapısı sayesinde aynı zamanda istediğiniz şekli hemen verebilirsiniz. Bunun dışında saçlarınız bozulmadan, pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Tarzınıza ve mevsime göre ister çok katlı isterseniz tek katlı bir biçimde bağlayabilirsiniz.

Hangisini tercih ederseniz edin, gramı düşük olduğu için üzerinizde ağırlık yapmadan kullanabilirsiniz.  Kenarlarında bulunan İtalyan dikişler sayesinde daha rahat ve pratik şekilde yararlanabilirsiniz. 

Multicolor Seri Şalları

Çok renkli şal modelleri renkli bir giyim tarzına sahip olan kadınlar için güzel seçenekler sunar. Tek renklerin aksine bunlar birbiriyle uyumlu şekilde kullanılan farklı çözümlere sahiptir. Böylece tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza olanak tanır.

Bunlar sadece özel günlerde ve davet gibi etkinliklerde değil aynı zamanda hayatın her köşesinde kullanılabilmektedir. Dolayısıyla iş yerinde ve günlük yaşamda da tercih edilebilir. Bu nedenle gardırobunuzda birkaç farklı model bulundurursanız her ortamda farklı bir şekilde bağlamanız mümkündür. 

Eğer kendinize en uygun şal modellerini incelemek istiyorsanız, bu kategorimizde çok renkli olanlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.