Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Moss Krep Serisi Şallar

Moss krep serisi, kullanım açısından oldukça rahat ve her sene kullanılabilecek şal serileri arasındadır. Moss krep kumaş kendiliğinden dokuya sahiptir. Bu sayede desenli kumaşlar kadar zarif durmakta ve buna ek olarak modern görünümüyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Moss krep, oldukça hafif bir kumaş türüdür. Seride kullanılan bu kumaş türü, yaz aylarında terlemeye sebep olmadan kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra hafif bir kumaş türü olduğu için kolayca istenilen şekle sokulabilmekte ve rahatça farklı modellerde bağlanabilmektedir.

Moss Krep Serisi Modelleri

Moss krep kumaş kullanılarak üretilen bu seride renk skalası oldukça geniş tutulmaktadır. Bu sayede giyeceğiniz her türlü kıyafet için birden fazla şal seçimi yapabilmeniz mümkündür. Kendiliğinden dokulu bir kumaş kullanılarak üretilen bu kumaş, ek desenlere sahip olmadığı için daha da modern bir görünüme sahiptir.

Moss krep serisi modelleri arasında en çok tercih edilen Moss krep şal koyu pudra rengidir. Hemen hemen her renk kıyafet ile kombinleyebileceğiniz bu rengin yanı sıra tercih edebileceğiniz birbirinden güzel 23 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Moss Krep Serisi Özellikleri

Moss krep kumaş, özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Zarif görünümü sayesinde pek çok alanda kullanılabilen bu şal modeli, kolay bir şekilde kullanılabilmekte ve gün içerisinde kayma gibi sorunlara neden olmamaktadır. Moss krep şal serisinin diğer özellikleri ise aşağıdaki listede belirtilmektedir.

  • Moss krep şallar oldukça hafiftir. Bu sayede gün içerisinde ağırlık hissine neden olmamaktadır.
  • Moss krep kumaş istenilen şekle rahatça sokulabilmektedir. Böylelikle farklı bağlama stilleri için de kullanılabilmektedir.
  • Çamaşır makinesinin düşük ayarında yıkanabilen Moss krep, uzun kullanım ömrüne sahiptir.
  • Kendinden dokulu olan bu şal modeli, ütüleme gerektirmez. Yıkandıktan sonra serilerek kurutulabilir ve hemen kullanılabilir.
  • Moss krep şal 80x200 boyutlarındadır. Bu sayede hem tek kat hem de çift kat olarak kullanılabilmektedir.
  • Moss krep serisindeki şalların tamamının uç kısımları İtalyan dikişlere sahiptir.

Modası geçmeyecek şal arayışına son vermek ve aldığı şalları seneler boyunca kullanmak isteyen kadınlar, sitemiz üzerinden Moss krep serisi modellerine göz atabilir.     

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.