Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Modal Eşarp

Modal eşarplar ile kombinlerinizi en iyi şekilde tamamlayabilir, moda dünyasında fark yaratabilirsiniz. Tesettür dünyasının vazgeçilmez parçası olan Modal caz eşarplar, Moda Kaşmir kalitesiyle sizlere sunuluyor!


Tesettür giyimin en önemli parçalarından olan eşarplar; yıllar ilerledikçe boyut, renk, tasarım olarak değişiyor. Her dönemin modasına uygun değişen eşarpların dönemi değişse de modası asla geçmiyor. Örneğin, 5 yıl önce aldığınız bir eşarbı bugün kullanabildiğiniz gibi büyükannenizden size hatıra 25-30 yıllık eşarpları da kullanabiliyorsunuz. Bu nedenle eşarp kategorisi en uzun ömürlü kategorilerimizdendir.
Moda Kaşmir’in her tarza ve beğeniye hitap eden, harika dokularda tesettür eşarp tasarımları zamansız moda kavramını hayatınızın önemli bir parçası haline getirip günlük hayatta eşarp takmanın kolaylığını ve ferahlığını hissetmesini sağlayacak.

Uygun Fiyatlı Modal Eşarp Modelleri

Her kıyafete uygun modal eşarp modelleri sayesinde günlük kullanımlarda da özel günlerde de şık görünmek çok kolay. Eşarp kullanmakta tedirgin olunan “Ön kısım” problemi başınızda bozulmadan duracak kumaş dokusu ve terletmez yapısıyla çözüme kavuşuyor. Özellikle genç kızların okula giderken ya da mezuniyetlerinde tercih ettiği birbirinden zarif modal eşarplar ile tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.
Uygun fiyat avantajlarıyla bütçenize uygun eşarp çeşitlerini inceleyebilir, kombinlerinizde farklı eşarplar tercih ederek stilinizi yansıtabilirsiniz.


Modal eşarp kategorimizdeki eşarplar, modal ipliklerden üretilmiştir ve özel efekt kullanılarak kırışık görünüm elde edilmiştir. Bu sayede ütüye gerek kalmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kaliteli kumaşı sayesinde de uzun yıllar kullanabileceğiniz modal caz eşarplar, İtalyan dikişlidir ve hem tek kat hem çift kat kullanıma uygundur. Aynı zamanda istediğiniz şekli rahatlıkla verebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.