Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Modal Şal Serisi Şal Modelleri Ve Fiyatları

Modal ipliklerden dokunan kumaşa uyguladığımız özel işlemlerle herkesin sevdiği Modal kumaşa farklı bir yorum getirdik. Klasik bir duruşu olan modal kumaş çok sevilip tercih edildiği kadar iplik özelliğinde parlaklık sebebiyle de günlük kullanıma uygunluk açısından sorun oluşturuyordu. Hem günlük kullanımda tercih edilip hem de özel günlerin kurtarıcı parçası olmasını istediğimiz seriye Modal kumaşın klasik duruşunu bir nebze kırmak ve spor bir görünümü de olması için kırışık bir doku ile buluşturduk. Özel ar-ge çalışmaları sonucunda şal sektöründe bir ilke daha imza atarak kırışık dokuda Modal Şal serisini sizlerin beğenisine sunduk.

Modal Şal Fırtınası

Çok ilgi gören ve beğenilen seri her yaş aralığından yoğun ilgi görüyor. Şık elbiselerin üzerine tercih ettiğinizde hem zemindeki hafif ışıltılı ipliklerin yansıması ile şık hem de dokunun kırışık görünümü ile o şıklığı dengeleyici bir görünüm elde edeceksiniz. 23 renk seçeneği olan seride hem renge renk kombinler oluşturabilir hem de Krem ve İğde renkleri gibi soft tonlarla eşleştirebilirsiniz. Yüksek buharlı ütü ile ütüleme işlemi yaptığınızda çok daha kırışık bir görünüm elde edebilir ve kumaşın kimyası bakımından daha kırışık ya da normal duruşu ile kullanmak sizin elinizde. Makinada hassas programda yıkayın, kırışıklığı azalan seriye uygulayacağınız buhar ile tekrar eski görünümüne kavuşsun. Günlük kullanımda çok rahat tercih edebileceğiniz seri kayma yapmaz. Bu da kullanım açısından çok önemli.

Hem şık hem rahat bir şal kullanmayı herkes ister. Özellikle de her mevsim kullanabilecekseniz. Mevsimsiz seri Modal Şal’ın 23 renk seçeneğinden kombinlerinize uygun seçenekleri çoklu alım fısatları ile çok daha uygun fiyata satın alabileceğinizi unutmayın. Özel günlerde ilk akla gelen şifon ve krep şallardan sıkıldıysanız hem şık hem de basic duran bir şal arayışındaysanız Modal Şal serisi tam da size göre. Önü ister dik ister oval kullanıma uygundur. Modakaşmir olarak farklı dokularda şallar üretip sizlere sunmayı çok seviyoruz. Düz ve hep aynı dokulardan sıkıldıysanız gardırobunuza yeni dokular katmak istiyorsanız Modal Şal tam size göre. Kumaşa dokunduğunuzda hissettiğiniz dokuyu çok seveceksiniz.

Modal Şal şal çeşitleri, günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Modern görünümleri ile ön plana çıkan bu şallar, kendiliğinden bir dokuya sahiptir. Düz renklerde üretilen bu şallarda renk seçeneği oldukça fazladır. Bu sayede pek çok kombin ile birlikte rahatça kullanılabilmektedir.

Modal Şal şal çeşitleri, oldukça konforludur. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilecek bu şal modeli, tek kat ya da çift kat olarak kullanılabilmekte ve bu sayede her mevsime uygunluk gösterebilmektedir. Özellikle de kaliteli ve tok duruşu sayesinde herhangi bir yıpranma yaşanmadan seneler boyunca kullanılabilmektedir.

Modal Şal Şal Çeşitleri

Modal Şal şal, her kombine ayak uydurabilmektedir. Hem şık hem de günlük kombinlerde kurtarıcı parçalar arasında yer alan modal Şal çeşitleri, kendiliğinden özel bir dokuya sahip olduğu için desensiz olarak üretilmektedir.

Siyah modal Şal şal, en çok tercih edilenler arasındadır. Yaşlı göstermeyen ve her türlü kıyafete uyum sağlayabilen bir şal arayışı içerisinde olan hanımlar için ideal olan bu şallar, ayrıca kayma yapmama özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Gün içerisinde şalınızı sürekli düzeltmek istemiyorsanız, modal Şal şal serisine mutlaka göz atmalısınız.

Modal Şal Şal Özellikleri

Modal Şal şallar, zamansız parçalardır. Yani ne giyerseniz giyin, kıyafetlerinize uyum sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, bu şalları kullanmanın pek çok avantajı da mevcuttur. Renkli modal Şal şal çeşitlerinin her biri konforlu ve sağlıklıdır. Bu şal türünün özellikleri ise şu şekildedir:

  • Modal Şal şallar kayma yapmamaktadır.
  • Kolay yıkanabilir ve ütü gerektirmeden kullanılabilir.
  • Düşük ısıda düzleştirilerek kullanılabilir ve yıkamadan sonra kendinden dokulu hafif kırışık halini tekrar almaktadır.
  • Tek kat ya da çift kat olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede her mevsime uygunluk göstermektedir.
  • Modal Şal şalların kullanım ömrü oldukça uzundur.
  • Bu şal modelinde kullanılan iplik kendiliğinden yansımalara sahiptir.
  • Modal Şal şallar, her yaştan bireyin kullanabileceği türde üretilmektedir.

Modal Şal şal ürünlerini görüntülemek ve uygun fiyata sahip olmak için sitemize göz atabilir ve yılın her zamanı rahatça kullanabileceğiniz modern ürünlere sahip olabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.