Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Modal Caz Serisi Şallar

Modal ipliklerden dokunan kumaşa uyguladığımız özel işlemlerle herkesin sevdiği Modal kumaşa farklı bir yorum getirdik. Klasik bir duruşu olan modal kumaş çok sevilip tercih edildiği kadar iplik özelliğinde parlaklık sebebiyle de günlük kullanıma uygunluk açısından sorun oluşturuyordu. Hem günlük kullanımda tercih edilip hem de özel günlerin kurtarıcı parçası olmasını istediğimiz seriye Modal kumaşın klasik duruşunu bir nebze kırmak ve spor bir görünümü de olması için kırışık bir doku ile buluşturduk. Özel ar-ge çalışmaları sonucunda şal sektöründe bir ilke daha imza atarak kırışık dokuda Modal Caz serisini sizlerin beğenisine sunduk.

Modal Caz Fırtınası

Çok ilgi gören ve beğenilen seri her yaş aralığından yoğun ilgi görüyor. Şık elbiselerin üzerine tercih ettiğinizde hem zemindeki hafif ışıltılı ipliklerin yansıması ile şık hem de dokunun kırışık görünümü ile o şıklığı dengeleyici bir görünüm elde edeceksiniz. 23 renk seçeneği olan seride hem renge renk kombinler oluşturabilir hem de Krem ve İğde renkleri gibi soft tonlarla eşleştirebilirsiniz. Yüksek buharlı ütü ile ütüleme işlemi yaptığınızda çok daha kırışık bir görünüm elde edebilir ve kumaşın kimyası bakımından daha kırışık ya da normal duruşu ile kullanmak sizin elinizde. Makinada hassas programda yıkayın, kırışıklığı azalan seriye uygulayacağınız buhar ile tekrar eski görünümüne kavuşsun. Günlük kullanımda çok rahat tercih edebileceğiniz seri kayma yapmaz. Bu da kullanım açısından çok önemli.

Hem şık hem rahat bir şal kullanmayı herkes ister. Özellikle de her mevsim kullanabilecekseniz. Mevsimsiz seri Modal Caz’ın 23 renk seçeneğinden kombinlerinize uygun seçenekleri çoklu alım fısatları ile çok daha uygun fiyata satın alabileceğinizi unutmayın. Özel günlerde ilk akla gelen şifon ve krep şallardan sıkıldıysanız hem şık hem de basic duran bir şal arayışındaysanız Modal Caz serisi tam da size göre. Önü ister dik ister oval kullanıma uygundur. Modakaşmir olarak farklı dokularda şallar üretip sizlere sunmayı çok seviyoruz. Düz ve hep aynı dokulardan sıkıldıysanız gardırobunuza yeni dokular katmak istiyorsanız Modal Caz tam size göre. Kumaşa dokunduğunuzda hissettiğiniz dokuyu çok seveceksiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.