Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Modal Caz Şal 

Modal caz şal çeşitleri, günümüzde sıkça tercih edilmektedir. Modern görünümleri ile ön plana çıkan bu şallar, kendiliğinden bir dokuya sahiptir. Düz renklerde üretilen bu şallarda renk seçeneği oldukça fazladır. Bu sayede pek çok kombin ile birlikte rahatça kullanılabilmektedir. 

Modal caz şal çeşitleri, oldukça konforludur. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilecek bu şal modeli, tek kat ya da çift kat olarak kullanılabilmekte ve bu sayede her mevsime uygunluk gösterebilmektedir. Özellikle de kaliteli ve tok duruşu sayesinde herhangi bir yıpranma yaşanmadan seneler boyunca kullanılabilmektedir. 

Modal Caz Şal Çeşitleri ve Fiyatları

Modal caz şal, her kombine ayak uydurabilmektedir. Hem şık hem de günlük kombinlerde kurtarıcı parçalar arasında yer alan modal caz çeşitleri, kendiliğinden özel bir dokuya sahip olduğu için desensiz olarak üretilmektedir. 

Siyah modal caz şal, en çok tercih edilenler arasındadır. Yaşlı göstermeyen ve her türlü kıyafete uyum sağlayabilen bir şal arayışı içerisinde olan hanımlar için ideal olan bu şallar, ayrıca kayma yapmama özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Gün içerisinde şalınızı sürekli düzeltmek istemiyorsanız, modal caz şal serisine mutlaka göz atmalısınız. 

Modal Caz Şal Özellikleri 

Modal caz şallar, zamansız parçalardır. Yani ne giyerseniz giyin, kıyafetlerinize uyum sağlayacaktır. Bunun yanı sıra, bu şalları kullanmanın pek çok avantajı da mevcuttur. Renkli modal caz şal çeşitlerinin her biri konforlu ve sağlıklıdır. Bu şal türünün özellikleri ise şu şekildedir: 

  • Modal caz şallar kayma yapmamaktadır. 
  • Kolay yıkanabilir ve ütü gerektirmeden kullanılabilir. 
  • Düşük ısıda düzleştirilerek kullanılabilir ve yıkamadan sonra kendinden dokulu hafif kırışık halini tekrar almaktadır. 
  • Tek kat ya da çift kat olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede her mevsime uygunluk göstermektedir.
  • Modal caz şalların kullanım ömrü oldukça uzundur.
  • Bu şal modelinde kullanılan iplik kendiliğinden yansımalara sahiptir. 
  • Modal caz şallar, her yaştan bireyin kullanabileceği türde üretilmektedir. 

Modal caz şal ürünlerini görüntülemek ve uygun fiyata sahip olmak için sitemize göz atabilir ve yılın her zamanı rahatça kullanabileceğiniz modern ürünlere sahip olabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.