mobbappblog2

MODAKAŞMİR PENYE SERİSİ ŞALLAR İLE SONBAHAR- KIŞ SOKAK STİLİ

09 KASIM 2020
Modakaşmir Penye Serisi Şallar İle Sonbahar- Kış Sokak Stili

Şimdiye kadar Modakaşmir'in sevdiğiniz serilerine bir yenisi daha eklendi. Yeni basic kategorimizin en beklenilen serisi ’’Penye’’ ile sonbahar ruhunu yansıtacak en cool kombinler sizi bekliyor. Yenilenen Penye serimiz artık daha hafif ve uzunluğu tam istediğiniz oranda! Ben ‘Penye Şal’ kızı değilim, başıma yapışır, suratımı olduğundan iri gösterir mi gibi kaygıların varsa Modakaşmir Penye Serisi ile tanış ve gün boyu başında yokmuş gibi hissettircek yapısı ve trend renkleriyle spor kombinlerinizin vazgeçilmezi olsun! Şans vermekten çekinmeyin ve herkesin bütçesine uygun fiyatı ile Penye Serisi her gardıroba girmeye başaracak gibi gözüküyor!

@ccerenkutuk

Sıcak Kahve Tonları

penye şal

Bu güzel Grunge kombin @begumrahmanoglu‘na ait. En sıcak kahve tonları tavrı asi olan kombinleri bile yumuşatır. Bu kombinin şalı kesinlikle Penye şaldır. Renk tercihiyle de zahmetsiz giyim görünümü ile de sonbahara oldukça yakışan rahat ve tarz bir kombin. Oversize sweatshirtler ile Penye şal oldukça iyi bir takım arkadaşıdır. Begüm, Penye şal ile çok benzer bir tonda canvas pantolonla eşleştirilmiş ve üstte renkli güneş gözlüğü ile aksesuarlandırmış. Sonunda beyaz spor ayakkabılarla görünümü bitirmiş.

Olmazsa Olmaz Vizon

penye şal

Gardıropların yeni ‘siyah’ itemi ‘vizon’ mevsim farketmeksizin en tercih ettiğimiz renklerden.Vizon rengin derinden yükselişi en az siyah kadar kombinlerin kurtarıcı olmaya devam edecek. @enyeter tonsürton kombininde Vizon Penye şal tercih etmiş. Rahat, vizon tonlarında sonbahar vazgeçilmezi büyük kazak ve benzer renkte boyfriend pantolon ile yine ton sklasından çok uzaklaşmadan tercih ettiği kovboy botlar ile günlük kombinlerde rahat ve şık nasıl olunur sergilemiş.

Blazer + Penye Şal

penye şal

@oznur_kilci baştan ayağa ekru tonlarında ilerleyen kombinini blazer+penye şal ikilisi ile yükseltmiş. Ekose blazer ceketin üzerine sütlü kahve tonundaki Penye şal tercihi ile maskülen kombinine sıcak bir dokunuş yapmış. Yeni Penye şallar ve muhteşem tonları sınırsız kombin olasılıkları sağlıyor. Spor ayakkabıların bu tarz kombinlere hükmediyor ancak Modakaşmir Penye Şallar, o klasik sonbahar havası için ister bot ister sneaker kolayca eşleşiyor ve her dokuya uyum sağlıyor.

Pazar Rahatlığı

penye şal

Güzel bir Pazar günü kısa bir yürüyüş sonrası gazetemi alayım ve bir kahve molası vereyim kombini rahat bir trençkot üstüne tabi ki taş rengi Penye şal iyi gider. @ayshamashrabova‘nın gün ışığında en doğal ve cool renk tercihi ile rahat mı rahat bir Pazar kombini sizlerle.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.