Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Mk Stripe Şal Modelleri ve Fiyatları

Medine ipeğinden üretilen Mk Stripe serisi şal modelleri, her mevsime uygun olarak üretilen, ön yüzü ve arka yüzlü olarak tasarlanan şal modelleridir. Modakaşmir desenli şal modelleri arasında bulunan Mk Stripe modelleri baş üstünde ağırlık yapmayan modellerdir. Zarif modeli ile birlikte her kadının dolabında bulunması gereken özel bir seri olmaktadır. Mk Stripe serisi,

  • İster tek katlı ister çift katlı kullanımı ile birlikte özel İtalyan dikişli olan ve bozulmayan bir şal modelidir.
  • Her mevsimde kullanabileceğiniz Mk Stripe serisi gün günlük kombinler için hem de şık kombinler için oldukça uygun.
  • Son dönemin popüler şal modelleri arasında bulunan Mk Stripe serisi hem genç kesim hem de tesettürlü kadınlar için oldukça kullanışlı olmaktadır.

Mk Stripe Serisi Nasıl Kullanılır?

Mk Stripe serisi her yüz tipine uygun olarak kullanılan bir şal modelidir. Bununla birlikte Mk Stripe serisi renkleri her türlü kombininiz ile birlikte uyum sağlayabilir. Mk Stripe serisi lacivert, gri, karamel, silver, çikolata, siyah, beyaz, siyah beyaz renkleri ile birlikte oldukça fazla alternatife sahip. Modakaşmir şal modelleri kullanımı için,

  • Kullanım açısından rahat bir model olan Mk Stripe serisi şal modelleri başta rahatlıkla durur ve kaymaz.
  • Mk Stripe serisi şal modelleri kolay şekil alabilen, tok duran ve bozulma yapmayan modellerdir.
  • Özel günler içinde kullanılan Mk Stripe serisi abiyelerin üzerinde kullanıldığı zaman parlak ve şık bir model olabilir.
  • Gömlek, tunik, elbise, kazak gibi birçok giyimle kombinleyebilirsiniz.

Mk Stripe Kumaş Avantajları

Mk Stripe şal modelleri fiyat açısından oldukça uygun ve duruş açısından da her türlü kombin ile şık duran bir parça olmaktadır. İki taraflı olarak üretilen Mk Stripe serisi şal modelleri sahip olduğu özelliklerle sıklıkla tercih edilmektedir. Medine kumaşı, kullanım kolaylığı açısından ipeğe benzemektedir.

Uzun süre aynı yapıda kalabilen Mk Stripe serisi şal modelleri uzun ömürlü bir modeldir ve kolaylıkla kırışmaz. Bununla birlikte Mk Stripe serisi şal modelleri günlük tarzınızı yansıtabileceğiniz ve şık tunik modelleri ile kullanabileceğiniz şal modelleri arasında bulunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.