Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Mio Caz Şal

Mio Caz şal ile kendinden desenli tesettür şal modellerine farklı bir bakış açısı getiriyoruz! Dokulu kumaş yapısı ve birbirinden özel renkleriyle Mio Caz şal, kıyafetlerinizi tamamlayacağınız çok özel bir şal alternatifidir.


Hafif ve terletmez kumaş yapısı sayesinde şalda rahatlık arayan Mio Caz şal kategorisi, ütü gerektirmemesi ile de sürekli kullanım için oldukça uygundur. 36 farklı renk seçeneğiyle ara renklerini de tamamlayabileceğiniz harika renklere sahip Mio Caz şal modelleri, farklı tasarımlarıyla kombinlerinize zarif görünüm kazandıracak.

Farklı Tasarımlarda Tesettür Şal Modelleri

Kıyafetlerde farklı tarzlar ya da farklı tasarımlar kullanmak daha kolay değil mi? Tesettür şal konusunda da bu kolaylığı sağlayacak tasarımlar da tarzlar da Modakaşmir’de mevcut. Özellikle Mio Caz şal modelleri ile siz de kombinlerinize renk katacak dokunuşlar yapabilirsiniz. Dokulu kumaşı, birbirinden güzel 36 farklı rengi, kullanım kolaylığı ve kolayca bağlanabilirliği ile Mio Caz kıyafetlerinizin vazgeçilmezi olacak. Kombinlerinizde en uyumlu tonları bulacağınız şal renklerimiz ile tesettür şal kullanımının en rahat halini deneyimleyebilirsiniz.


Mio Caz Şal Ekinezya, Mio Caz Şal Bal Mumu, Mio Caz Şal Gülce, Mio Caz Şal Benefşe, Mio Caz Şal Maldiv Mavisi gibi ara renkler olduğu gibi Mio Caz Şal İnci Beyazı, Mio Caz Şal Gümüş, Mio Caz Şal Koyu Kahve gibi ana renklere de sahip bu seri daha birçok özel rengiyle sizleri bekliyor!

Günlük Kombinlerin Kurtarıcısı

Tesettür şal modelleri arasında tak-çık trendinin öncüsü sayılabilecek bu kategorideki tüm renkler günlük hayatınızda vazgeçilmez parçanız olacaklar. Tarzınız nasıl olursa olsun ister spor ister klasik ister abiye, tüm kıyafetlere uyum sağlayacak Mio Caz şal, farklı formlarda bağlamalar için de uygundur.


Hafif ve ütü gerektirmeden kullanımı sayesinde Mio Caz şal; acil işlerinizde, okul, toplantı, alışveriş gibi yerlere giderken hemen takıp çıkacağınız, uzun saatler bozulmadan duracak harika bir şal modelidir. Aynı şekilde özel günlerinizde de kullanabileceğiniz Mio Caz Şal, klasik abiyelerinize zarif bir görünüm kazandırırken renkli ve canlı kıyafetlerinizde aynı uyumu yakalamanızı sağlayacaktır.


Şalda rahatlık ve pratik kullanım arayanların ortak noktası olan Mio Caz şal ile tesettür şal kullanımının en ferah kombinlerini tamamlayabilir, kombinlerinize farklı dokular kazandırabilirsiniz. Birbirinden özel renklerden oluşturulan Mio Caz Şal serisi sizler için Modakaşmir’de!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.