Sıralama seçin
Sadece Stoktakileri Göster

Mio Caz Şal Modelleri ve Fiyatları

Mio Caz şal modelleri yıllardır özel dokusu ve kullanışlı yapısı ile çok seviliyor! Cazz şal modelleri arasından sivrilen Mio Caz Serisi’nin özel kırışık dokusu asla ütü gerektirmeyen ve günlük hayatınızı kolaylaştıracak işlevselliği yakalamak üzerine tasarlandı. #takçık mottomuzu Caz şallara da uyguladık ve ütü gerektirmeyen takıp çıkardıktan sonra eski halini alabilen Mio Caz serisi özellikle günlük hayatı çok yoğun tempoda seyredenler için ideal.

Kullanımı Rahat

Doğadaki ağaç kabuğu görünümünden ilham alınarak tasarlanan Mio Cazda yüksek oranda pamuk ve tutuculuğunu arttırtmak için kesik elyaf karışımı kullanılmıştır. Kumaşın tutuculuğu sayesinde iğnesiz kullanımda bile rahatlıkla tercih edebileceğiniz seride gün boyu başınızı tekrar tekrar bağlamanıza gerek kalmıyor. Bu özel tasarım sayesinde caz şallara yeni bir soluk getiren Modakaşmir, Mio Caz severlere yıllar içerisinde renk skalasını daha genişleterek tüm sıcak ve soğuk tonları da bulabilecekleri bir seri oluşturdu.

Her Mevsime Uygun

Mevsimlik kumaşı özellikle sonbahar – kış ayalarında tercih edilmesi ideal olan kumaş dokusu ile hem şık hem de sizi üşütmeyecek bir şala sahip olabilirsiniz. Kırışık görünümü sayesinde dolabınızda katlamadan dahi muhafaza edebileceğiniz serinin kullanım kolaylığına alıştıktan sonra kolay kolay vazgeçemeyip tüm renklerini sırayla gardırabunuza eklemek isteyeceksiniz. Dokusundaki yumuşaklık ve tok duruşu sayesinde hem spor kombinlerle hem de daha klasik kombinlerinizle eşleştirdiğinizde çok klas bir görünüm sağlayacaktır.

Hem tek kat hem de çift kat kullanabileceğiniz Mio Caz’ın özel dokusu kadar dikim kalitesi de yıllarca vazgeçemeyeceğiniz şal modeli arasına girmesine sebep. Dört mevsim tercih edebileceğiniz seri özellikle Sonbahar aylarında tüylenme yapmadan başınızda saatler boyunca kalabilecek en doğru tercihlerden biri olacaktır. Mio caz dokusunu elde ederek bir ilke imza attığımız ve sizlerinde beğenisi ile 3 sezondur yeni renkler eklenerek üretime devam ettiğimiz serinin kalitesine göre uygun fiyatı ve çoklu alım fırsatları sayesinde binlerce mio caz severi müdavimi yapmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.