Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Zikzak Desen Jakar Şal Modelleri ve Fiyatları

Zikzak desen, hem şallar hem de farklı kıyafetler için günümüzde oldukça tercih edilen, şık ve kaliteli bir görünüme sahip desendir. Bu anlamda pek çok kadın da bu deseni farklı kombinlerle giymeyi tercih etmektedir. Sitemiz içerisinde zikzak desenli şallar da, farklı renk seçenekleri ile birlikte siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuş durumdadır. Bu anlamda farklı renklerle kombin yaparak tarzınızı öne çıkarabilirsiniz.

Jakar şal, özel dokuma tekniği ile birlikte şallar için fazlasıyla tercih edilmektedir. Buna göre prestijli bir dokuma yapılarak ürünün kalitesi güvence altına alınmıştır. Böylelikle kullandığınız her ürünün uzun yıllar boyunca zevkinizi ortaya çıkaracağından ve eskime yapmayacağından emin olabilirsiniz.

Zikzak Desenli Pamuk Jakar Şal Özellikleri

Pamuk şallar, özellikle tercih edilmekte olan bir kumaş yapısına sahiptir. Zikzak şal içerisinde uygun bir kumaş karışımı yapılarak tamamen sizin konforunuz amaçlanmıştır. Bu anlamda her mevsimde kullanıma tamamen uygundur. Yaz aylarında sizi terletmez ve kış aylarında da sorunlara yol açmaz ve iç göstermez yapıdadır. Bunun yanında ipeksi dokusu sayesinde başınızda ağırlık yapmaz, böylelikle gün içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanımınıza da olanak sağlamaktadır.

Pamuk jakar şal, aynı zamanda gün içerisinde herhangi bir kayma durumuna da sebep olmaz. Bu anlamda gün içerisinde sürekli düzeltmenize gerek kalmaz ve rahatsızlığa sebebiyet vermez. Bununla birlikte hem tek hem de çift kat olmak üzere kullanımınızda sakınca yoktur. Şalın kenar kısımları ise İtalyan dikişlidir. Bu anlamda başınıza tutunma konusunda sorun yaşamamaktadır.

Tüm bunlarla birlikte farklı renkler ortaya çıkarılarak sizin tercihinize bırakılmıştır. 3 farklı desen grubu olmasının yanında toplamda 43 farklı ürün da bulunmaktadır. Böylelikle seçenekleriniz olabilecek en üst düzeyde arttırılarak sizlere sunulmuştur.

Zikzak Desenli Pamuk Jakar Şal Bakımı

Bu pamuk şalın boyutu, 80*200 olacak şekilde düzenlenmiştir. Bunun yanında şalı makinede değil, elinizde yıkamanız önerilmektedir. Aynı şekilde kurutma makinesinde değil sererek kurutabilir ve ütüleme işlemlerini düşük ısılarda yapabilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar boyunca şalınız kullanımınızda bulunacaktır.

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.