Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Dinamik Desen Şallar Jakar Şal Modelleri ve Fiyatları

Dinamik desen, en genel anlamı ile adeta hareketli ve canlı desenleri andırmaktadır. Bu anlamda da hem günlük kullanıma hem de gece kullanımına oldukça uygundur.

Dinamik desenli şallar, birçok kadın tarafından tercih edilmekte olup zarafetin olduğu kadar rahatlığın ve konforun da sembolü olarak görülmektedirler. Bu anlamda özellikle jakar dokuma tekniği ile üretilmiş olmaları da öne çıkmaktadır. Bu teknik, günümüzde oldukça kullanılmakta olup, kaliteli ve tamamen size özgü, bozulmalara sebep olmayacak bir tekniği işaret etmektedir. Böylelikle şalınızı gönül rahatlığı ile uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Dinamik Desenli Pamuk Jakar Şal Özellikleri

Pamuk jakar şal adı ile geçen Dinamik desenli şallar, hem pamuk hem de yünün bir birleşiminden oluşan özel bir kumaş ile size sunulmuş ve bu iki kumaşın da özelliklerini buluşturmak adına üretilmiştir. Buna göre genellikle sonbahar ya da kış aylarında müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte 4 farklı desen grubuna sahip olduğundan da bahsetmek önemli bir detay olacaktır. Aynı şekilde gün boyunca başınızda bozulma yapmayacak bu şalın, 46 adet farklı seçeneği de bulunmaktadır ve böylelikle sizin için farklı seçenekler oluşturulmuştur demek de mümkün olacaktır.

Jakar şalın kenar kısımları İtalyan dikişli olacak bir biçimde düzenlenmiştir. Bu anlamda başınızda kayma yapmaz ve gün içerisinde rahatsız edici durumlarla karşı karşıya gelmenizi önler. Bununla birlikte ağırlık da yapmamaktır. Böylelikle başınızda yok gibi hissettirir. Buna hitaben de çift kat veya tek kat olmak üzere kullanmanızda sakınca yoktur.

Dinamik Desenli Pamuk Jakar Şal Bakımı

Dinamik desenli pamuk şal bakımı ise oldukça kolaydır. Hem pamuk hem de yün karışımından elde edilmiş olan bu şalı elinizde yıkamanız önerilmektedir. Bununla birlikte kurutma makinesinde değil, sererek kurutmanız da önemli bir detaydır.

Şalı ütülemek için ise ütünüzün düşük ısı derecelerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle şalınızın uzun zaman boyunca şıklığından ve kalitesinden ödün vermeden, gönül rahatlığı ile kullanmanız amaçlanmaktadır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.