Sort
Sadece Stoktakileri Göster

Leopar Desen Jakar Şal Modelleri ve Fiyatları

Leopar desen, uzun yıllardır kadın modasında şıklığın ve dikkat çekiciliğin sembolü olarak bilinmektedir. Bu anlamda birçok kişi de farklı kıyafet unsurlarında leopar desene yer vermektedir. Bununla birlikte leopar deseninin kabartmalarının yanında farklı renkler de sunulabilmesi, çeşitliliği arttıracaktır. Bu sebeple de geniş bir renk skalası, her anlamda hayat kurtarıcı sayılır.

Leopar desenli şallar, sitemiz içerisinde pamuk şallar içerisinde de listelenmektedir. Buna göre elbette pamuk şalların özelliklerini de bilmeniz önemli bir husus haline gelecektir. Sitemizde pamuk şallar, %100 pamuktan elde edilmiş ve farklı dokuma teknolojileri kullanılarak siz müşterilerimizle buluşturulmuştur. Bununla birlikte dokuma teknolojileri arasında jakar, en çok öne çıkandır ve bu öncü teknoloji ile birlikte 4 farklı desen ortaya çıkarılmıştır.

Ortaya çıkan 4 farklı desen, leopar, sarmaşık, damla ve dalga olacak şekilde ayrılsa da, leopar deseni en çok öne çıkan türlerden biridir. Desenler arasından size en uygun olanlarını seçmeniz ve şıklığınızın yanında üstün zarafetinizi de ortaya koymanız mümkündür.

Leopar Desenli Pamuk Jakar Şalın Özellikleri

Tüm bunlarla birlikte pamuk jakar şalların özelliklerine gelecek olursak öncelikle ince dokuması ve tamamen pamuktan yapılmış olması sebebiyle yaz veya bahar aylarında sizi terletmeden başınızda taşıyabileceğiniz bir şal görevini görmektedir. Bununla birlikte başınızda ağırlık yapmaz ve sizi yormaz.

Aynı şekilde şalın ön kısmı oldukça kolay şekil aldığından ve gün içerisinde bozulmadığından gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu anlamda başınızdan kayma sorununun da ortadan kaldırıldığı bir şal olduğunu söylemek mümkündür.

Boyutu 85*200 olan bu şallar ile birlikte pek çok farklı kombin oluşturarak zevkinizi gözler önüne serebilirsiniz. Böylelikle her zaman çevrenizde moda anlayışınızla bir adım öne çıkarınız. Bu anlamda ürünün sunmuş olduğu birçok farklı rengi de, kendi kıyafetlerinizle kombinleyerek su götürmez bir şıklık elde edebilirsiniz.

Leopar Desenli Pamuk Jakar Şalın Bakımı

Leopar desenli pamuk jakar şal, makinede yıkanabilir şekilde tasarlanmıştır. Bu anlamda çamaşır makinenizin hassas programlarında yıkamanız mümkündür. Kurutma makinesi tercih etmeden sererek kurutmanız önerilir ve bunun yanında düşük ısılarda ütüleme de yapabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.